شما اینجا هستید

مرکز تعمیرات دوو  با دارا بودن بیش از 100 تکنسین متخصص و با تجربه آماده ارائه خدمات تعمیرات یخچال فریزر دوو  و یخچال ساید بای ساید دوو  با استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت در تمام البرز و کرج در کوتاه ترین زمان ممکن میباشد. شما میتوانید جهت درخواست تعمیرات یخچال فریزر دوو  و یا ساید بای ساید دوو  خود با شماره تلفن 91011680-026 تماس گرفته و یا از طریق فرم درخواست اعزام کارشناس سفارش خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن بابت رفع ایراد دستگاه شما مراجعه نمایند. از مزایای استفاده از خدمات مرکز تعمیرات دوو  میتوان به پشتیبانی 24 ساعته ، 90 روز ضمانت تعمیرات و قطعات ، انجام تعمیرات در محل بدون جابجایی ، تجربه بالای 25 سال و سرعت در خدمات اشاره نمود.

جهت تماس با مرکز تعمیرات دوو  بر روی این شماره 91011680-026  و یا عکس زیر کلیک کنید.

تعمیر یخچال و ساید دوو در البرز و کرج

 اگر برای تعمیرات یخچال ساید دوو به تعمیرکار نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو آماده خدمت به شما مشتریان گرامی هستند تا در کوتاهترین زمان ممکن  تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو شما برطرف شود. فقط کافیست با شماره 02691011680 تماس بگیرید تا تعمیرکاران متخصص ما در اسرع وقت جهت تعمیرات و سرویس یخچال ساید بای ساید دوو شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، مشکل یخچال ساید شما را مرتفع نمایند. همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو خود را ثبت نمایید و متخصصان ما در سریع ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

اقدامات مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو

مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو از تیم تعمیرکار متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات یخچال ساید بای اسید دوو عبارتند از:

_ تیم مشاروه رایگان که طی تماس مشتری با مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو و اعلام تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو خود ، ابتدا به مشتری کمک میکنند تا علت ایراد رخ داده را بیابند و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین ما به او کمک خواهند نمود تا بدون نیاز به حضور تعمیرکار، تعمیرات  را انجام می دهد ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تکنسین متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تکنسین های متخصص ارجاع می دهد تا موضوع را پیگیری نمایند.

_ به محض تماس مشتری با مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو و در صورت نیاز به تکنسین ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو مانند یخچال ساید بای ساید دوو به موجب جلب رضایت مشتریان گرامی ، در کوتاه ترین زمان ممکن ، تکنسین متخصص را به منزل مشتری اعزام نموده و تمام تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو در منزل صورت می گیرد.

_ در صورتی که تعمیرکار (مرکز تعمیرات ساید بای ساید دوو) پس از بررسی یخچال ساید دوو متوجه شود که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، یخچال ساید دوو شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو(یخچال ساید دوو) به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی دوو برای  تعمیرات یخچال ساید دوو استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.

_ مرکز خدمات پس از فروش دوو (مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو) برای اطمینان و آسودگی خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط تکنسین های متخصص مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط این مرکز ارائه می گردد، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

 

چرا ما برترین مرکز خدمات دوو در ایران هستیم ؟؟؟

 

 • پشتیبانی 24 ساعته
 • سرعت در خدمات (فقط 60 دقیقه بعد از تماس شما)
 • کادری دوره دیده و تحصیل کرده
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال
 • انجام تعمیرات در محل بدون نیاز به جابجایی دستگاه
 • تجربه بالای 25 سال در زمینه تعمیرات لوازم خانگی
 • نظرسنجی از مشتریان پس از اتمام کار و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده
 • ضمانت بازگشت وجه دریافتی به مشتری در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده
 • 90 روز ضمانت بابت قطعات و تعمیرات انجام شده
 • حفظ حریم شخصی مشتریان
 • رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا

 

 

 

اقدامات نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو

 

 

توصیه های مرکز تخصصی تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو

 مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو ، شما را با نکات مهمی در راستای نگهداری یخچال ساید بای ساید دوو آشنا میکند که منجربه دیرتر خراب شدن یخچال ساید دوو شما خواهد شد درصورت جدی گرفتن این پیشنهادات و نکات نیاز شما به مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید شما کم می شود ، این نکات عبارتند از:

_ داخل یخچال ساید بای ساید دوو از کنار هم چیدن و چسباندن ظروف اجتناب کنید تا هوا گردش داشته باشد این توصیه به شما کمک می کند تا کمتر به تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو احتیاج پیدا کنید.

_ بهتر است فریزر و یا یخچال دوم خاموش باشد تا دچار خرابی نشود و به مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو نیاز نباشد.

_ جهت جلوگیری از تعمیرات و نیاز پیدا کردن به تعمیرگاه یخچال ساید بای ساید، تمیز کردن لوله های پشت یخچال ساید بای ساید دوو سالی دوبار الزامی است.

_ بهتر است برای تمیز کردن داخل یخچال ساید بای ساید دوو هر چند وقت یکبار از محلول جوش شیرین و آب استفاده کنیم.

_ از گذاشتن مواد غذایی داغ درون یخچال ساید بای ساید دوو پرهیز کنید تا کمتر دچار خرابی شود و کارتان به تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو نکشد.

_ همزمان مقدار زیادی مواد غذایی گرم در یخچال ساید بای ساید نگذارید ابتدا باید مواد غذایی کامل سرد شوند.

_ یکی دیگر از مواردی که باعث می شود به تعمیرکار یخچال ساید بای ساید دوو احتیاج پیدا کنید  تمیز نگه نداشتن لاستیک دور درب یخچال ساید بای ساید دوو می باشد.

_ حتما سرویس سالیانه یخچال ساید بای ساید دوو را انجام دهید در این مورد می توانید از مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو کمک بگیرید.

_ کدهای خطا یا ارور روی صفحه نمایش یخچال ساید بای ساید دوو را جدی بگیرید و نسبت به عیب یابی آن اقدام کنید، بهتر است برای رفع کدهای خطا فقط از خدمات مرکز تعمیرات ساید بای ساید دوو کمک بگیرید.

_ قبل از اینکه کارتان به مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو بکشد با تمیز کردن منظم فاضلاب یخچال ساید بای ساید دوو مانع گرفتگی آن شوید.

_ همیشه از تمیز بودن پروانه های فن یخچال ساید دوومطمئن باشید.

_ نباید بر روی خنک‌کننده و موتور کمپرسور گردوغبار و کرک وجود داشته باشد مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو توصیه می کند این مساله را حتما جدی بگیرید.

_ اگر خواستید برای تمیز کردن داخل ساید از مواد شوینده استفاده کنید مطمئن باشید که آن ماده شوینده مجاز باشد تا باعث خرابی و نیاز به مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو نداشته باشید.

_ هنگام مسافرت رفتن درصورتی‌که یخچال ساید بای ساید دوو به آبریز و یخ‌ساز متصل است باید این ویژگی‌ها را خاموش‌کرد جهت جلوگیری از نشت احتمالی آب

_  مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو هنگام نصب یخچال ساید بای ساید دوو حتما باید پایه‌ها را تنظیم کند و یخچال را به‌گونه‌ای قرار دهد تا جریان هوا در اطراف آن به‌خوبی برقرار شود.

توصیه های نمایندگی معتبر تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو

کدهای خطا در تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو

برخی از مشکلات و ایرادات فنی در یخچال ساید بای ساید دوو بر روی صفحه نمایشگر به عنوان کد خطا یا اروری ظاهر می شود که در این صورت باید هرچه سریعتر برای رفع ارور یا کد خطا اقدامات لازم را انجام دهید و یا با مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو تماس بگیرید، گاهی ارورهای نمایش داده شده بر روی صفحه یخچال ساید بای ساید دوو، تنها به ایراد موقتی دستگاه اشاره دارند در این مواقع با انجام مواردی که در ادامه به شرح آن می پردازیم می توانید با انجام اقداماتی کوچک، تعمیرات یخچال ساید دوو را انجام دهید، در این مواقع دانستن معنی کد خطا و چگونگی نحوه برطرف نمودن ارور یخچال دوو بسیار مفید خواهد بود، اما برای یک سری خطاهای یخچال های ساید بای ساید دوو لازم است حتما با افراد متخصص که در مرکز تعمیرات یخچال و ساید بای ساید دوو تجربه و دانش کافی دارند، تماس گرفته شود،در مقاله مربوطه معانی و اطلاعاتی در رابطه با  کدخطای یخچال ساید بای ساید دوو با عیب یابی آن داده شده است، که بسیار مفید می باشد . مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو به شما مشتریان عزیز توصیه میکند با کدهای خطا بیشتر آشنا شوید.

 

 

کدهای خطا در یخچال ساید بای ساید دوو

 

 مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو

اگر فنی باشید می توانید به کمک این مطالب مشکلات جزءی یخچال ساید بای ساید دوو خود را عیب یابی  و تعمیرات آن را انجام دهید. در غیر اینصورت با نزدیکترین شعبه مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو تماس بگیرید.

_زمانی که جلو و کنار یخچال ساید بای ساید دوو احساس گرما و حرارت شود باید لوله‌های مخزن مبرد در زیر سطح قرار بگیرد تا از رطوبت تشکیل‌شده بر روی سطح آن جلوگیری شود.

_مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو هنگامی که درب یخچال ساید بای ساید دوو به‌ راحتی باز نشود پیشنهاد می کند باید درب را ببندید و دوباره بازکنید، زیرا فشار هوا به داخل وارد می‌شود تا اختلاف فشار ایجاد شود. در این حالت یک دقیقه صبر کنید، سپس آن را بازکنید.

_ مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو هنگامی که  خرابی فن فریزر بروز می دهد که معمولا در این مواقع قسمتی از یخچال ساید بای ساید دوو کاملا گرم میشود و برودت فریزر و به خصوص طبقات بالایی کم میگردد این است که زمان تست فن که معمولا با گرفتن کلید داخل کابین فریزر شروع میشود که ممکن است در ابتدا فن کار نکند ولی بعد از باز کردن کاور دستگاه و تست مجدد دیده شده که فن کار خواهد کرد پس میتوان نتیجه گرفت فن معیوب میباشد و در دماهای پایین کار نمیکند.

_ معمولا برد ساید بای ساید دوو پس از پنج الی شش سال کارکردن ،  دچار مشکل خواهد شد که در این مواقع یا دستگاه کلا خاموش می شود و یا سرمای دستگاه دچار مشکل می شود ، در این زمان هنگام باز و بسته کردن درب دستگاه مشاهده شده که فن در زمان باز بودن درب به کار میافتد و با بستن درب دستگاه از کار میافتد که همین علت هم باعث افت سرمای دستگاه میگردد. در مواقع خرابی برد معمولا از روی ظاهر برد هم میتوان به خرابی برد پی برد ، ایراد معمولا خازن صافی می باشد که  باد کرده است. با مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو تماس بگیرد و جهت تعمیرات از متخصصین آن کمک بگیرید.

_ عدم وجود سرما در دستگاه که با باز کردن کاور دستگاه فقط در یکی دو ردیف بالایی سرما احساس می شود.در این مواقع معمولا باید از مشتری سوال کرد که آیا دستگاه به تدریج گرم شده یا به یکباره اگر مشتری اعلام کرد به صورت یکباره یا نهایت یکی دو روزه احتمال نشت گاز از قسمت پرفشار و یا همان کندانسور و به خصوص زیر کندانسور که در معرض رطوبت قرار دارد وجود دارد.ولی اگر مشتری اعلام کرد دستگاه به تدریج گرم شده احتمال نشت از قسمت کم فشاریا گیر بودن لوله مویین خواهدبود، در صورت گیر بودن لوله مویین چون امکان تعویض ان به صورت شرکتی وجود ندارد با ایجاد سوراخ کوچکی در کنار اواپراتور و رد کردن لوله مویین از انجا لوله مویین تعویض میگردد.

_ یکی از مواردی که یخچال ساید دوو احتیاج به تعمیرات دارد هنگامی است که قسمت یخساز یخچال ساید بای ساید دوو گاهی  یخ خارج نمیکند، یعنی یخ تولید میشود ولی تخلیه نخواهد شد و در نوبت آبگیری مجدد یخساز داخل فریزر آب به راه میافتد. این مواقع قالب یخساز خراب است واحتیاج به تعمیرات دارد ، دلیل آن هم کنده شدن قسمت انتهایی قالب خواهد بود که وظیفه اش جلوگیری از چرخش کامل انتهای قالب میباشد که باعث پیچش قالب می شود و یخ را از قالب جدا خواهد شد.

مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو در محل

در صورتی که یخچال ساید بای ساید دوو شما احتیاج به تعمیرات داشته باشد تعمیرکاران ما دستگاه شما را در منزل شما و به بهترین شکل تعمیرات خواهند کرد. در خیلی از مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو جهت تعمیراتی همچون شارژ گاز و یا تعویض کمپرسور یخچال ساید بای ساید دوو را جهت تعمیرات به مرکز حمل میکنند که در حین حمل و نقل آسیب های جدی به دستگاه وارد می گردد ؛ اما در مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو تمام تعمیرات از قبیل تعمیرات شارژ گاز یخچال ساید دوو ،  تعمیرات فن فریزر یخچال ساید دوو ، تعمیرات موتور یخچال ساید بای ساید دوو ، تعمیرات المنت یخچال ساید بای ساید دوو ، تعمیرات یخچال فیلتر آب ساید دوو ، تعمیرات یخساز یخچال ساید دوو ، تعمیرات سنسور یخچال ساید بای ساید دوو ، تعمیرات برد یخچال ساید بای ساید دوو ، تعمیرات شلنگ یخچال ساید بای ساید دوو ، تعمیرات شیربرقی یخچال ساید بای ساید دوو و سایر تعمیرات مرتبط با یخچال ساید بای ساید دوو در منزل مشتری انجام میگردد.

نمایندگی تعمیرات ساید دوو

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تعمیرچی

 

گروه خدماتی تعمیرچی با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 500 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 91001680 - 021

آدرس : میدان توحید ستارخان مرکز خدمات تعمیرچی

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام : tamirchi724

 واتساپ :    tamirchi 

 ایمیل :  [email protected]