شما اینجا هستید

تعمیر مایکروفر دوو در شیراز 

مرکز تعمیرات دوو   با دارا بودن بیش از 100 تکنسین متخصص و با تجربه آماده ارائه خدمات تعمیرات مایکروویو دوو   با استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت در تمام نقاط شیراز در کوتاه ترین زمان ممکن میباشد. شما میتوانید جهت درخواست تعمیرات مایکروویو دوو   خود با شماره تلفن 91011680-071 تماس گرفته و یا از طریق فرم درخواست اعزام کارشناس سفارش خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن بابت رفع ایراد دستگاه شما مراجعه نمایند. از مزایای استفاده از خدمات مرکز تعمیرات دوو   میتوان به پشتیبانی 24 ساعته ، 90 روز ضمانت تعمیرات و قطعات ، انجام تعمیرات در محل بدون جابجایی ، تجربه بالای 25 سال و سرعت در خدمات اشاره نمود.

جهت تماس با مرکز تعمیرات دوو   بر روی این شماره 91011680-071  و یا عکس زیر کلیک کنید.

تعمیر مایکروفر دوو در شیراز

اگر برای تعمیرات ماکروویو (مایکروفر) دوو خود به تعمیرکار نیاز دارید تکنسین های حرفه ای مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو آماده خدمت به شما مشتریان گرامی هستند تا در کوتاهترین زمان ممکن مشکل ماکروویو (ماکروفر) دوو شما برطرف شود. فقط کافیست با شماره 07191011680 تماس بگیرید تا تعمیرکاران متخصص مرکز تعمیرات ماکروویو دوو در اسرع وقت جهت تعمیر و سرویس ماکروویو (مایکروفر) دوو شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، مشکل ماکروویو (مایکروویو) شما را رفع نمایند.

همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرکار برای تعمیرات دستگاه ماکروویو (مایکروفر) دوو خود را ثبت نمایید ، تعمیرکار متخصصان مرکز تعمیرات ماکروویو دوو در سریع ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

 

اقدامات مرکز تعمیرات مایکروویو (ماکروفر) دوو 

مرکز تعمیرات ماکروویو دوو از تیم تعمیرکار متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات ماکروویو دوو عبارتند از:

 _ تیم مشاروه رایگان که طی تماس مشتری با مرکز و اعلام تعمیرات ماکروویو (مایکروفر) دوو خود ، ابتدا به مشتری کمک میکنند تا علت ایراد رخ داده را بیابند و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین مرکز تعمیرات ماکروویو دوو به او کمک خواهند نمود تا بدون نیاز به حضور تعمیرکار ، خرابی را تعمیر نمایند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تکنسین  یا تعمیرکار متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تعمیرکار های متخصص  ارجاع می دهند تا موضوع را پیگیری نمایند.

_ به محض تماس مشتری با مرکز تعمیرات ماکروویو ( مایکروویو) دوو و در صورت نیاز به تکنسین یا تعمیرکار ، این مرکز به موجب جلب رضایت مشتریان گرامی ، در کوتاه ترین زمان ممکن ، تکنسین یا تعمیرکار متخصص را به منزل مشتری اعزام نموده و تمام تعمیرات در منزل  از طریق مرکز تعمیرات ماکروویو دوو صورت می گیرد.

_ در صورتی که تعمیرکار مرکز تعمیرات ماکروویو دوو پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی ( ماکروویو)  دوو به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی دوو برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.

_ مرکز تعمیرات مایکروفر دوو برای اطمینان و آسودگی خاطر مشتریان، ضمن تاکید بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط تکنسین و تعمیرکار های متخصص مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط مرکز تعمیرات ماکروویو دوو ارائه می گردد، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

 

 

چرا ما برترین مرکز خدمات دوو در ایران هستیم ؟؟؟

 

 • پشتیبانی 24 ساعته
 • سرعت در خدمات (فقط 60 دقیقه بعد از تماس شما)
 • کادری دوره دیده و تحصیل کرده
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال
 • انجام تعمیرات در محل بدون نیاز به جابجایی دستگاه
 • تجربه بالای 25 سال در زمینه تعمیرات لوازم خانگی
 • نظرسنجی از مشتریان پس از اتمام کار و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده
 • ضمانت بازگشت وجه دریافتی به مشتری در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده
 • 90 روز ضمانت بابت قطعات و تعمیرات انجام شده
 • حفظ حریم شخصی مشتریان
 • رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا

 

اقدامات نمایندگی تعمیرات ماکروفر دوو

 

عیب یابی ماکروویو در مرکز تعمیر ماکروویو( ماکروفر) دوو 

مرکز تعمیر ماکروویو دوو معتقد است بدلیل کمتر جابه جا کردن لوازم برقی مانند ماکروفر (ماکروویو) در اکثر موارد بهتر است تعمیر ماکروویو (مایکروفر) دوو توسط تعمیرکار درمحل مشتریان  انجام گیرد ، چنانچه با مرکز تعمیر ماکروویو( ماکروفر) دوو تماس بگیرید تمامی خدمات این مجموعه دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .عیب یابی ماکروویو( ماکروفر) کار خطرناکی است و حتما باید توسط تعمیرکار مرکز تعمیر ماکروویو دوو آموزش دیده رفع عیب شود ، در مرکز تعمیر ماکروویو دوو پیرو تماس تلفنی که گرفته اید متخصص ( تعمیرکار)  با تجربه و کاربلد به محل شما اعزام خواهد شد و مشکل ماکروویو ( ماکروفر)  شما توسط تعمیرکار تشخیص خواهد داد؛ اما مواردی که میشود با کمک مشاوره مرکز تعمیرات ماکروویو دوو، خودتان باید دست به کار شوید ، البته در نظر داشته باشید که ایمنی شرط اول است. اهم سنج ، پیچ گوشتی، فیوز کش، دفتر یادداشت از ابزار مورد نیاز جهت عیب یابی در مرکز تعمیرات ماکروویو (ماکروفر) دوو می باشد، بعضی از مشکلات و عیب های ماکروویو (ماکروفر) را می توانید خیلی سریع و با قیمت پایین خودتان رفع کنید. برای تعمیر و یا عیب یابی ماکروویو (مایکروفر) به یک ولت -اهم سج نیاز دارید که در اکثر ابزار آلات فروشی ها موجود است؛ برای اینکه یادتان بماند کدام پیچ متعلق به کجاست، از دفترچه یادداشت استفاده کنید. به جز در موارد خاص ، همیشه دستگاه را قبل از عیب یابی از برق بکشید، از مواردی که می توان آنها را عیب یابی کرد عبارتند از:

_ عیب یابی گرم نکردن غذا در مایکروفر دوو در مرکز تعمیر ماکروویو دوو

_ عیب یابی نچرخیدن ظرف داخل مایکروفر دوو در مرکز تعمیر ماکروویو دوو

_ عیب یابی کار نکردن گریل مایکروفر دوو در مرکز تعمیر ماکروویو دوو

_ عیب یابی جرقه زدن مایکروفر دوو در مرکز تعمیر ماکروویو دوو

_ عیب یابی روشن نشدن مایکروفر دوو در مرکز تعمیر ماکروویو دوو

_ عیب یابی خاموش شدن ماکروفر دوو بعد از چند ثانیه در مرکز تعمیر ماکروویو دوو

_ عیب یابی پنل ماکروفر دوو در مرکز تعمیر ماکروویو دوو

_ عیب یابی لامپ مگنتران ماکروفر دوو در مرکز تعمیر ماکروویو دوو

_ چرا ماکروفر مدام فیوز میسوزاند دوو در مرکز تعمیر ماکروویو دوو

_ عیب یابی درب ماکروفر دوو در مرکز تعمیر ماکروویو دوو

 ماکروویوهای دوو ویژگی منحصربه فردی همچون راهنمای سخنگو دارند، در مایکروویو دوو با استفاده از این ویژگی تمامی برنامه‌ها و عملکردهای دستگاه و همچنین اقداماتی که در حین پخت باید انجام شود را به صورت کاملا فارسی به کاربر اعلام می‌کند.فقط کافی است به راهنمایی‌های مایکروویو سخنگو در هر مرحله عمل کنید و به راحتی از یک راهنمای خانگی بهره برداری کنید.

 

عیب یابی ماکروفر در نمایندگی تعمیرات ماکروویو دوو

 

توصیه های نکات ایمنی ماکروویو (ماکروفر) دوو توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات

1_ پس از خرید یک ماکروویو (مایکروویو) با نام تجاری جدید مانند ماکروویو (مایکروویو) دوو ابتدا بهتر است از دفترچه راهنمای آن  اولویت ها و اقدامات ایمنی تولید کننده را بخوانید، زیرا می توانید با یک مجموعه مهم از دستورالعمل ها در مورد نحوه استفاده از ماکروویو( مایکروویو)  بدون ایجاد مشکل و اختلال در عملکرد ماکروویو (ماکروفر) دوو آشنا شوید  . ( توصیه تعمیرکار مرکز تعمیرات ماکروویو دوو)

2_ ماکروویو ( مایکروویو) را در حال استفاده به حال خود رها نکنید، به خصوص اگردر حال گرم کردن وعده های غذایی است که بیش از سه دقیقه طول می کشد،  هرچه آشپزی طولانی تر باشد، احتمال بیشتری دارد که آن سرریز، سوزانده و سپس شعله ور شود. پس حتما به طور مرتب مایکروویو (ماکروفر) و مواد غذایی خود را بررسی کنید تا ببینید چه اتفاقی می افتد .( توصیه  تعمیرکار مرکز تعمیرات ماکروویو دوو)

3_ بهتر است برای تعمیر ماکروویو دوو از متخصصین مرکز تعمیرات ماکروفر دوو کمک بگیرید و کمتر خودتان دست به تعمیر ماکروویو (مایکروویو) دوو شوید، مگر اینکه تجربه مکرر تعمیرات فنی به خصوص ماکروویو (مایکروفر) ها  را داشته باشید، بنابراین اگر تخصص لازم را ندارید هرگز تلاش نکنید ماکروویو (مایکروویو) خود در صورت اختلال و شکستن آن تعمیر کنید ،قطعات دستگاه ماکروفر دوو شامل مگنترون، ترانسفورماتور ولتاژ بالا، محافظهای حرارتی و مدارهای پیچیده می باشد، اگر سعی کنید آن را تعمیر کنید و در حین انجام این کار اشتباه کنید، احتمال خرابی ماکروویو (مایکروفر) شما حتی ممکن است بدتر از قبل شود و احتمال سوختن کامل ماکروویو (مایکروویو) دوو امکان دارد.( توصیه مرکز تعمیرات ماکروویو دوو)

4_ هنگام آسیب دیدن سیم برق حتما استفاده ماکروویو (مایکروفر) را متوقف کنید زیرا ممکن است کابل های برق آسیب دیده و یا شاخه ها یک آتش سوزی بزرگ برای ماکروویو (مایکروفر) دوو فراهم کند. اطمینان حاصل کنید که تمام سیم های برق و شاخه ها در شکل مناسب هستند و به خوبی کار می کنند.( توصیه مرکز تعمیرات ماکروویو دوو)

5_ در همه شرایط بهتر است کودکان از ماکروویو (مایکروویو) دور نگه داشته شوند زیرا اکثر کودکان مشتاق به لمس ماکروویو( مایکروویو) می باشند، بچه ها ذهن خلاق دارند و ممکن است اگر شما بر روی آنها نظارت نکنید به بازی با وسایل آشپزخانه به خصوص  مایکروویو (ماکروفر) دست بزنند و مایکروویو (ماکروفر) را دچار مشکل کنند، پس از قفل کودک استفاده کنید تا از تغییر تنظیمات توسط کودکان و ایجاد خرابی از ماکروویو (ماکروفر) دوو جلوگیری کنید. البته قرار دادن ماکروویو (ماکروفر) دوو در یک مکان بالاتر امن تر می باشد.( توصیه مرکز تعمیرات ماکروویو دوو)

7_ هنگامی که ماکروویو (مایکروویو) روشن است، هرگز بر روی آن چیزی قرار ندهید، مخصوصا اگر مواد از فلز، کاغذ یا پلاستیک ساخته شده باشد. ( توصیه تعمیرکار مرکز تعمیرات ماکروویو دوو)

8_ هر نوع ظروف آشپزخانه، شیشه ای، پلاستیکی یا ظروف سرامیکی باید مخصوص ماکروویو دوو باشد تا هنگام استفاده خیالتان راحت باشد. معمولا در پشت ظروف برچسب گذاری می شود که آیا ظرف برای ماکروویو ( مایکروویو)  قابل استفاده هستند یا نه، پس هنگام خرید وسایل آشپزخانه مطمئن شوید که ظروف خریداری شده برای استفاده در ماکروویو (مایکروفر) دوو مناسب باشند. ( توصیه  تعمیرکار مرکز تعمیرات ماکروویو دوو)

9_ گاهی اوقات غذا در ماکروویو سر ریز می شود که ممکن است به ماشین آلات ماکروویو دوو آسیب بزند، قرار دادن کاغذ مخصوص ماکروویو دوو در زیر و یا در بالای ظروف از این مشکل تا حدودی جلوگیری می کند. ( توصیه مرکز تعمیرات ماکروویو دوو)

10_اگر ناگهان متوجه وجود آتش در داخل  ماکروویو (مایکروویو) دوو شده اید، آرام باشید و با خونسردی ماکروویو (مایکروفر) را خاموش کرده و یا بلافاصله آن را از جریان برق جدا کنید، زیرا با این کار گرمادهی متوقف خواهد شد و آتش خفه می شود. هرگز ماکروویو را در این شرایط باز نکنید، آتش با تماس هوا بیشتر می شود . ( توصیه مرکز تعمیرات ماکروویو دوو)

 

توصیه های نکات ایمنی ماکروفر دوو در نمایندگی تعمیرات

 

پیشنهادات مرکز تعمیرات در نگهداری و تمیز کردن ماکروفر دوو  

1_ مطمئن باشید که قفل ایمنی درست کار میکند .

2_ از قرار دادن هر جسمی جلوی بدنه ماکروویو (ماکروفر ) و درب خودداری کنید و باقی مانده غذا یا لکه ها را از روی سطوح آب بندی تمیز و جمع کنید. منطقه آب بندی را با استفاده از مواد شوینده خفیف، شستشو و خشک کنید، از پودر ساینده یا پد استفاده نشود.

3_  عدم نگهداری ماکروویو (ماکروفر) در شرایط تمیز منجر به کاهش قدرت ماکروفر خواهد شد که می تواند عمر ماکروویو (ماکروفر) را کم کند و احتمالا منجر به خرابی های زود هنگام و تعمیر ماکروویو ( ماکروفر) دوو می شود . پس از هر بار استفاده از دستگاه آن را تمیز کنید. این کار علاوه بر کاهش مصرف انرژی، طول عمر دستگاه را نیز افزایش می‌دهد.

4_  ماکروویو (ماکروفر) دوو را در صورتی که آسیب دیده باشد، بهتر است خودتان تعمیر نکنید، و توسط یک تکنسین ( مرکز تعمیرات ماکروویو دوو) تعمیر شود، با مرکز تعمیرات ماکروویو (ماکروفر) دوو در شیراز تماس بگیرید ، گاهی آسیب های وارد شده به ماکروویو (ماکروفر) دوو عبارتند از:

_ درب خم شده و تغییر شکل داده که  مرکز تعمیرات ماکروویو دوو به راحتی توسط تعمیرکار با تجربه این خرابی را تعمیر خواهد کرد.

_ لولا و قلاب درب شکسته

_ معیوب بودن  مهر و موم درب و سطوح آب بندی

_  ماکروویو (ماکروفر) باید مرتب تمیز شود و تمام بقایای غذا و چربی و لکه ها  برداشته شود.

5_ در صورت وجود نوسانات برق از دستگاه استفاده نکنید. ( توصیه تعمیرکار مرکز تعمیرات ماکروویو دوو)

6_ مرکز تعمیرات ماکروویو دوو پیشنهاد میکند دستگاه را در حالی که خالی است روشن نکنید، این کار باعث آسیب دیدن قطعات داخلی آن می شود.

7_ از بسته بودن درب  ماکروویو (مایکروفر) در حین استفاده اطمینان حاصل نمایید.

8_ از جوشاندن آب در داخل  ماکروویو (مایکروفر) خودداری کنید. زیرا این دستگاه ها برای این نوع استفاده طراحی نشده‌اند

 

پیشنهادات نمایندگی تعمیرات در نگهداری و تمیز کردن ماکروفر دوو

 

مرکز تعمیرات مشکلات متداول مایکروفر دوو (مایکروویو دوو)

در ماکروویو دوو(ماکروفر دوو) ایراداتی متداول و جزئی پیش می آید که در صورت دانش و آگاهی کافی می توانید این ارادات را در ماکروفردوو(مایکروویو دوو) حل کنید، ابتدا اشاره ای به مشکلات متداول می کنیم و در ادامه راه حل هایی جهت رفع این موارد شرح خواهیم داد ، اغلب خرابی هایی که مرکز تعمیرات ماکروویو دوو با آن روبروست عبارتند از:

۱ – مرکز تعمیرات ماکروویو دوو و مشکل ماکروویو دوو در گرم نکردن مواد غذایی

۲ –  مرکز تعمیر ماکروویو دوو و مشکل ماکروویو (مایکروویو) دوو در  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن مواد داخل آن

۳ –  مرکز تعمیرات ماکروویو دوو و مشکل ماکروویو (ماکروفر) دوو در معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماکروویو (مایکروفر)

۴ – مرکز تعمیر ماکروویو دوو و  ایراد در باز نشدن درب  ماکروویو (مایکروفر) دوو

۵ –  مرکز تعمیرات ماکروویو دوو وعدم چرخش سینی ماکروویو (ماکروفر) یا سولاردام

۶ – مرکز تعمیر ماکروویو دوو و خاموش شدن خودکار ماکروویو (مایکروویو)  پس از چند ثانیه

۷ – مرکز تعمیرات ماکروویو دوو و  جرقه زدن ( هنگام کار کردن ماکروویو دوو)

۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی ماکروویو (مایکروفر) و مرکز تعمیرات ماکروویو دوو

۹–  روشن نشدن ماکروویو (مایکروفر) و یا صفحه نمایش و مرکز تعمیر ماکروویو دوو

۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده هنگام استفاده از ماکروویو (مایکروفر) دوو

۱۱-  روشن شدن خودکار ماکروویو (ماکروفر) دوو و مرکز تعمیرات ماکروویو دوو

۱۲–  بسته نشدن درب ماکروویو (مایکروفر) و خراب بودن میکروسوییچ ها و مرکز تعمیرات ماکروویو دوو

_ هنگامی که اجاق  ماکروویو (ماکروفر) دوو به سرعت مواد غذایی را طبخ کند چه باید کرد؟ در این مورد ابتدا مطمئن شوید که دقیقا دستورالعمل ها را درست انجام داده اید و برای دیدن آنچه که ممکن است تغییر در زمان پخت و پز ایجاد کند تنظیم زمان و قدرت انتخابی را بررسی کنید ، ممکن است برنامه مناسب این مواد غذایی انتخاب نشده است . تنوع در اندازه، شکل و وزن و ابعاد می تواند نیاز به زمان پخت بیشتر داشته باشد. اگر مشکل حل نشد حتما با مرکز تعمیرات ماکروفر دوو(مایکروفر دوو) تماس بگیرید و از کمک آنها برخوردار شوید.

_ جهت رفع ایراد در نچرخیدن ظرف داخل  ماکروویو (ماکروفر) باید به بررسی موتور گردان آن بپردازید و در صورت نیاز اقدام به تعویض نمایید.

_ جهت رفع کار نکردن کلیدها در پنل ماکروویو (مایکروفر) که معمولا به دلیل استفاده نادرست و فشار دادن بیش از حد کلیدها این مشکل به وجود میاید در ابتدا برد نمایشگر را بررسی کنید و اگر صفحه نمایشگر اصلا کار نمیکند برد کنترل خراب می باشد و احتیاج به تعمیر توسط متخصص و تعمیرکار مرکز تعمیرات  ماکروویو (ماکروفر) دارد.

 

نمایندگی تعمیرات مشکلات متداول مایکروفر دوو (مایکروویو دوو)

 

مواردی که هرگز نباید درمایکروفر( ماکروویو) استفاده کرد

 مرکز تعمیرات (لوازم خانگی) ماکروویو دوو سعی دارد تمام مواردی امنیتی ماکروویو دوو که باید اعمال شود را در ادامه شرح دهد ، این موارد عبارتند از:

_ فلز یکی از مواردی است که باید از ماکروویو (مایکروفر) دور نگه دارید، به یاد داشته باشید هیچ ظروف فلزی و وسایل آشپزی یا ظروف فلزی را در ماکروویو (مایکروویو) دوو قرار ندهید .

_  کیسه های کاغذی، کیسه های پلاستیکی یا روزنامه ها باید دور از ماکروویو ( مایکروویو ) نگه داشته شوند. در همین راستا موسسه USDA  بیانیه ای را صادر کرده است:  این مواد بهداشتی نیستند ، ممکن است گازهای سمی ایجاد کنند و باعث آتش سوزی شوند.

_ ظروف یکبار مصرف پلاستیکی مانند ظرف ماست، مارگارین یا خامه دور از ماکروویو (مایکروویو) نگه داشته شوند. این ظروف فقط برای یکبار استفاده در نظر گرفته می شوند و مقاومت در برابر حرارت زیاد را ندارند.

_ اگر شما تخم مرغ را در ماکروویو (مایکروفر) بجوشانید گرمای سریع ماکروویو (مایکروویو) بخار زیادی در تخم مرغ ایجاد می کند، این  بخار هیچ جایی برای رفتن ندارد مگر اینکه منفجر شود و تخم مرغ را متلاشی کند . از پختن تخم مرغ درون ماکروویو (مایکروفر) پرهیز کنید .

_ فوم نوعی پلاستیک است و گذاشتن آن در ماکروویو (مایکروفر) باعث آب شدن و ایجاد ترکیبات سمی خواهد شد .

_ بعضی از میوه ها تحمل گرمای را دارند ، میوه هایی مانند انگور منفجر خواهد شد. و کشمش دود خواهد شد.

_ حرارت زیاد باعث پاشش سس به درون ماکروویو (ماکروفر) می شود، از قرار دادن سس داخل ماکروویو جدا خودداری کنید.

_ از قرار دادن فلاسکهایی که از نوعی سرامیک ساخته شده و گرما را در خود نگه می دارند داخل ماکروویو دوو پرهیز کنید زیرا به ماکروویو (ماکروفر) آسیب جدی وارد می کند .

_ قرار دادن هر فلز، حتی فویل های آلمینیومی  داخل ماکروویو (مایکروویو) دوو، خطرناک و غیر ایمن می باشد، این  کار می تواند ایجاد جرقه و یا حتی آتش کند .

_ روش حرارت دادن ماکروویو (ماکروفر) دوو ممکن است  برخی از پروتئین های تقویت کننده شیر حیوانی و ایمنی شیر مادر را به خصوص در قدرت بالا از بین ببرد، جهت احتیاط بالا این موارد را با ماکروویو (مایکروفر) دوو گرم نکنید.

_ در صورتی که هیچ چیز داخل ماکروویو (مایکروویو) دوو نیست آن را روشن نکنید. زیرا در مقابل امواج مغناطیس، چیزی برای جذب ماکروویو (مایکروویو) ها وجود ندارد و اساسا خود را ویران خواهد کرد.

 

مواردی که هرگز نباید درمایکروفر( ماکروویو) استفاده کردمواردی که هرگز نباید درمایکروفر( ماکروویو) استفاده کردمواردی که هرگز نباید درمایکروفر( ماکروویو) استفاده کردمواردی که هرگز نباید درمایکروفر( ماکروویو) استفاده کرد

 

 مرکز تعمیر ماکروویو (مایکروفر) دوو در محل

در صورتی که ماکروویو (ماکروفر) دوو شما احتیاج به تعمیر دارد متخصصین ( تعمیرکار ) مرکز تعمیرات ماکروویو دوو دستگاه شما را در منزل به بهترین شکل ممکن تعمیر خواهند کرد. در بسیاری از مراکز تعمیر ماکروویو (مایکروفر) را جهت تعمیر به کارگاه حمل میکنند که در حین حمل و نقل ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به دستگاه وارد گردد ؛ اما در مرکز تعمیرات دوو تمام تعمیرات از قبیل تعمیر لیزر ماکروویو (ماکروفر) دوو ، تعمیرات ترانس های ولتاژ مایکروفر دوو ، تعمیرات خازن ماکروویو (ماکروفر) دوو ، تعمیرات برد الکترونیکی ماکروویو (ماکروفر) دوو ، تعمیرات المنت (ماکروفر) ماکروویو دوو ، تعمیرات میکروسوییچ درب ماکروویو (ماکروفر) دوو ، تعمیرات موتور سینی گردان ماکروویو (مایکروفر) دوو ، تعمیرات دیود ماکروویو (ماکروفر) دوو و سایر تعمیر مرتبط با ماکروویو (مایکروفر) دوو در منزل مشتری انجام میگردد.

تعمیر مایکروفر دوو

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تعمیرچی

 

گروه خدماتی تعمیرچی با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 500 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 91001680 - 021

آدرس : میدان توحید ستارخان مرکز خدمات تعمیرچی

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام : tamirchi724

 واتساپ :    tamirchi 

 ایمیل :  [email protected]