شما اینجا هستید

1
+1

ارورهای یخچال فریزر و ساید دوو

مرکز تعمیرات دوو افتخار دارد تا مجموعه ای کامل از کد های خطای یخچال و ساید دوو را جهت استفاده عموم به اشتراک بگذارد تا علاوه بر تکنسین تعمیرات ساید بای ساید و یخچال  ؛ مشتریان گرامی نیز از خطای ایجاد شده بر روی صفحه نمایش یخچال دوو خود اطلاع کامل داشته باشند تا در

صورت نیاز بتوانند بدون حضور تعمیرکار اقدام به رفع عیب دستگاه خود بپردازند

کد خطا یا ارور F1 یخچال ساید بای ساید دوو

علت بروز این کدخطا ایراد در سنسور فریزر یخچال، قطع بودن اتصالات و یا اتصال کوتاه در مدار خواهد بود، این سنسور، کمپرسور یا فن فریزر را کنترل می کند که ۲۵ دقیقه روشن و ۲۵ دقیقه خاموش شود که اگر سنسور فریزر سالم باشد، خطا بصورت خود به خود پاک می شود.

کد خطا یا ارور r1 یخچال ساید بای ساید دوو

علت خطا خرابی سنسور یا قطع بودن سیم ها و یا اتصال کوتاه در مدار می باشد،این  سنسور کنترل دمای محیط را بر عهده دارد. اگر سنسور یخچال سالم باشد، خطا پاک خواهد شد.

کد خطا یا ارور rt یخچال ساید بای ساید دوو

علت این ارور سنسور دمایی یخچال خواهد بود، خرابی سنسور، قطعی سیم و یا اتصال کوتاه دلایل احتمالی بروز خطا هستند، که کنترل عملکرد عادی دستگاه بر عهده این سنسور می باشد.

کد خطا یا ارور d1 یخچال ساید بای ساید دوو

علت بروز این خطا در سنسور دیفراست است، خرابی خود سنسور، قطع بودن سیم ها و یا اتصال کوتاه در مدار دلیل بروز خطا می شود . محدودیت زمانی ۳۰ دقیقه ای دیفراست از طریق سنسور کنترل می شود. در صورتی که سنسور دیفراست ایرادی نداشته باشدکد خطا پاک میشود.

کد خطا یا ارور dr یخچال ساید بای ساید دوو

زمانی که درب یخچال ساید بای ساید دوو باز باشد این کد خطا نمایش داده می شود، همچنین ممکن است هر یک از ارورهای dF، dR و dH بر روی نمایشگر نشانه خطای باز بودن درب فریزر، درب یخچال و درب هوم بار می باشد، این ارورها زمانی نمایش داده می شود مه زمان باز بودن بیش از یک دقیقه باشد.

کد خطا یا ارور C1 یخچال ساید بای ساید دوو

کارکردن بیش از سه ساعت کمپرسور غیر عادی است در صورتی که این اتفاق بیفتد این خطا رخ می دهددمای بالای -5 نیز باعث این ارور خواهد شد.

کد خطا یا ارور F3 یخچال ساید بای ساید دوو

زمانی که دیفراست به حالت عادی برگردد این خطا نمایش داده می شود و یا در صورتی که درب بیش از یک دقیقه باز باشد،این خطا رخ میدهد که ممکن است میکروسوئیچ درب معیوب باشد و باید تعویض شود.

کد خطا یا ارور d2 یخچال ساید بای ساید دوو

با مشاهده این خطا باید ابتدا دستگاه را بر روی حالت قفل باز قرار دهید و با فشار دادن دکمه تنظیم یخچال ۵ بار، دکمه تنظیم فریزر را نیز بطور همزمان فشار دهید. باید دمای سنسور دیفراست بالاتر از ۱۰ درجه شود تا حالت اجباری دیفراست برای A/C تمام شود.

کد خطا یا ارور E1 یخچال ساید بای ساید دوو

خرابی سنسور یا قطع سیم  یا اتصال کوتاه در مدار سنسور باعث بروز این خطا خواهد شد که مربوط به سنسور یخ سازی می باشد.

کد خطا یا ارور EF یخچال ساید بای ساید دوو

ایراد از سنسور جریان می باشداگر با گذر زمان جربانی از طرف سنسور تشخیص داده نشود و یا مقدار نشان داده شده -10 باشد ارور نمایش داده می شود.

کد خطا یا ارور Et یخچال ساید بای ساید دوو

ایراد در سنسور توازن یخچال می باشد. در صورت خرابی سنسور ،حتما باید تعویض گردد.

کد خطا یا ارور E9 یخچال ساید بای ساید دوو

علت این خطا تامین آب می باشد ، باید بررسی گردد.

کد خطا یا ارور EA یخچال ساید بای ساید دوو

با افتادن سه بار متوالی یخ این کد خطا نمایش داده می شود به طور کلی این ارور به خطای یخ سازی و انداختن پیوستهمربوط خواهد شد. در این حالت سنسور SW نیز خطا خواهد داد که در این صورت یخ سازی را خاموش میکنیم و زمانی که  سنسور SW به حالت عادی بازگشت، بخش یخ سازی را ریست کنید.

 

کدهای خطای یخچال ساید دوو

 

شرح خطا

کد خطا

ردیف

خرابی سنسور یخچال

ارور r1 یخچال فریزر دوو

1

خرابی سنسور محیط

ارور rt یخچال فریزر دوو

2

خرابی سنسور دیفراست

ارور d1 یخچال فریزر دوو

3

در صورتی که سنسور باز ماندن درب حس کند درب بیش از یک ساعت باز مانده است / خرابی سنسور درب یا فن

ارور door یخچال فریزر دوو

4

کمپرسور بیش از 3 ساعت کار کند و سنسور دیفراست دمای پایین تر از 5- درجه را سنس نکند.

ارور C1 یخچال فریزر دوو

5

در بازگشت جریان از دیفراست نقص وجود دارد اگر درب یخچال برای بیشتر از یک دقیقه باز نمانده باشد ، دیفراست باید تعمیر شود .

ارور F3 یخچال فریزر دوو

6

 

در صورت نیاز به رفع خطا های مشاهده شده بر روی نمایشگر یخچال ساید دوو ، متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات یخچال دوو آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستند تا کمک کنند در سریعترین زمان ممکن مشکل یخچال فریزر دوو شما برطرف گردد. فقط کافیست با توجه به محدوده سکونت خود با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس یخچال ساید دوو شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، مشکل دستگاه شما را رفع نمایند.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تعمیرچی

 

گروه خدماتی تعمیرچی با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 500 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 91001680 - 021

آدرس : میدان توحید ستارخان مرکز خدمات تعمیرچی

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام : tamirchi724

 واتساپ :    tamirchi 

 ایمیل :  [email protected]