شما اینجا هستید

هزینه تعمیرات تلویزیون دوو

تعمیرات لوازم خانگی دوو از جمله تلویزیون دوو جز آن دسته از مهارت های است که به متخصص نیاز دارد. برای پیدا کردن متخصص تعمیرات تلویزیون دوو باید دقت زیادی به خرج دهید، چرا که افراد زیادی هستند که دست به کار زده اما مهارت بالایی ندارند.

مرکز تعمیرات تلویزیون دوو  با پشتیبانی 24 ساعته و در دست داشتن بیش از 100 متخصص در نقاط مختلف تهران و البرز این امکان را فراهم آورده تا تمام خدمات تعمیرات تلویزیون دوو را در سریعترین زمان ممکن پس از تماس مشتری انجام گردد. تعمیرات تلویزیون دوو ما دارای 90 روز ضمانت است و چنانچه مشتری از خدمات دریافتی ابراز ناراحتی داشت، هزینه تعمیرات تلویزیون دوو به مشتری باز گزدانده میشود.

اکنون شما می توانید برای اطلاع از هزینه تعمیرات تلویزیون دوو با مرکز تعمیرات تلویزیون دوو تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات تلویزیون دوو

 

عوامل تاثیر گذار بر هزینه تعمیرات تلویزیون دوو 

می توان گفت از مهم ترین عواملی که روی هزینه تعمیرات تلویزیون دوو تاثیر گذار است تعداد قطعاتی است که برای برطرف کردن مشکلات تلویزیون دوو دوو شما مورد نیاز تعمیرکاران قرار میگیرد. هرچه تلویزیون دوو شما به تعویض قطعات بیشتری نیاز داشته باشد ، باعث بالا رفتن حجم کار متخصصان می شود و نیاز به عیب یابی دقیق تری از سمت متخصصان ماهر و کاربلد ما دارد.

لازم به ذکر است که هزینه تعمیرات هر یک از برندهای تلویزیون دوو با هم متفاوت است.

اگر تلویزیون دوو شما نیاز به تعمیر دارد، باید هرچه سریعتر دست به کار شوید و کار تعمیر تلویزیون دوو را به تعویق نیاندازید. زیرا در این صورت به جای تعمیر تلویزیون دوو مجبور به تعویض آن می شوید.

 

خدماتی که توسط تعمیرکاران ما انجام میگیرد:

 • تعمیر پنل تلویزیون دوو
 • تعمیر صفحه تلویزیون دوو
 • تعمیر صفحه ترک خورده تلویزیون دوو
 • تعویض مادربرد
 • تعمیر مبدل تلویزیون دوو
 • تعویض لامپ تلویزیون دوو
 • تعمیر نور پس زمینه
 • تعمیر منبع برق
 • تعمیر برد مدار و پورت HDMi
 • تعمیر خازن تلویزیون دوو
 • تعمیر فیوز

 

هزینه تعمیر صفحه تلویزیون دوو

هزینه تعمیر صفه تلویزیون دوو می تواند به صورت قابل توجهی بیشتر از هزینه خرید تلویزیون دوو باشد. تعمیر صفحه تلویزیون دوو توسط شرکت ما پیشنهاد نمی شود.

اگر تلویزیون دوو تحت گارانتی سازنده باشد؛ سازنده ممکن استصفحه تلویزیون دوو شما را تعویض نماید.

 هزینه تعمیرات تلویزیون دوو

 

هزینه تعمیر صفحه ترک خورده تلویزیون دوو

تعمیرات صفحه ترک خورده تلویزیون دوو توسط تیم متخصص ما انجام می شود اما شامل گارانتی 90 روزه تعمیرات تلویزیون دوو نمیشود. در واقع میتوان گفت هزینه تعمیر صفحه ترک خورده تلویزیون دوو همانند هزینه تعمیر صفحه تلویزیون دوو، بیشتر از خرید تلویزیون دووی جدید است. و توسط مرکز تعمیرات تلویزیون دوو ما پیشنهاد نمی شود.

 

هزینه تعمیر مبدل تلویزیون دوو

عملکرد برد مبدل در تلویزیون دوو شامل روشن شدن نور پس زمینه صفحه است. اگر برد مبدل بد کار کند، در این صورت تلویزیون دوو شما روشن می شود، صدا دارد اما تلویزیون دوو شما تصویری ندارد.

پیشنهاد مرکز تعمیرات تلویزیون دوو به شما این است که به جای تعمیر مبدل، این قطعه را تعویض کنید.

برای اطلاع از هزینه تعمیرات تلویزیون دوو با مرکز تعمیرات تلویزیون دوو تماس بگیرید و مشکل خود را با متخصصان ما در میان بگذارید.

 

هزینه تعویض لامپ تلویزیون دوو

اگر تلویزیون دوو شما روشن شده و تصویر ندارد اما صدا دارد، ممکن است به دلیل سوخت لامپ تلویزیون دوو باشد. در این مورد تعویض لامپ باعض رفع این مشکل می شود.

 

هزینه تعمیر نور پس زمینه

نقص نور پس زمینه در تلویزیون دوو ممکن است به دلیل نقص مبدل برق، که برق نور پس زمینه را ایجاد می کند باشد. در مواردی نادر قطعات لامپ دچار مشکل می شوند.

برای اطلاع از هزینه تعمیرات تلویزیون دوو با مرکز تعمیرات تلویزیون دوو ما تماس بگیرید و از کارشناسان ما درخواست ارسال متخصص به محل نمایید.

 

هزینه تعمیر برد مدار و پورت HDMi

در برخی موارد برد مدار ورودی که به پورت HDMi وصل است ممکن است آسیب دیده باشد و باید تعویض شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه تعمیر برد مدار و پورت HDMi می توانید با مرکز تعمیرات تلویزیون دوو تماس گرفته و مشکل خود را به کارشناسان بازگو نمایید.

هزینه تعمیرات تلویزیون دوو

 

هزینه تعمیر خازن تلویزیون دوو

خازن های تلویزیون دووی از دریافت برق بسیار زیاد، فیلتر سیگنال ها و تغییر ساده کانال ها حفاظت می کنند.

در صورتی که تلویزیون دوو شما با مشکلی رو به رو ش، به منظور انجام تعمیرات، شما می توانید با ما تماس گرفته و از هزینه تعمیرات تلویزیون دوو در تهران و کرج مطلع شوید.

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تعمیرات تلویزیون دوو

 • ID
تعمیر و تعویض پنل تلویزیون دوو

تعمیر و تعویض پنل تلویزیون دوو

اصلی ترین و گران قیمت ترین بخش تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی پنل و یا همان صفحه نمایش آن است که ارزش آن برابر ارزش ...

هزینه تعمیرات تلویزیون دوو

هزینه تعمیرات تلویزیون دوو

تعمیرات لوازم خانگی دوو از جمله تلویزیون دوو جز آن دسته از مهارت های است که به متخصص نیاز دارد. برای پیدا کردن متخصص ...

Load More

تعمیرچی

 

گروه خدماتی تعمیرچی با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 500 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 91001680 - 021

آدرس : میدان توحید ستارخان مرکز خدمات تعمیرچی

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام : tamirchi724

 واتساپ :    tamirchi 

 ایمیل :  [email protected]