0

مرکز تعمیرات ماکروویو (مایکروفر) دوو در کرج

اگر برای تعمیر ( ماکروویو ) مایکروفر دوو خود به تعمیرکار نیاز دارید تکنسین های حرفه ای مرکز تعمیرات لوازم خانگی ماکروویو دوو در کرج آماده خدمت به شما مشتریان گرامی هستند تا در کوتاهترین زمان ممکن مشکل ( ماکروویو ) ماکروفر دوو شما توسط تعمیر کار مرکز ماکروویو تعمیر شود. فقط کافیست با توجه به محدوده سکونت خود درکرج با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس بگیرید تا تعمیرکار متخصص ما در اسرع وقت جهت تعمیر و سرویس ماکروویو ( مایکروفر ) دوو شما در کرج اعزام و در کوتاه ترین زمان ،  تعمیرات ماکروویو ( مایکروفر ) شما توسط تعمیرکار مرکز  تعمیر گردد.

همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرکار جهت تعمیرات دستگاه ماکروویو ( مایکروفر ) دوو خود را ثبت نمایید و متخصصان کرج ما در سریع ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

اقدامات مرکز تعمیرات ماکروویو ( ماکروفر ) دوو در کرج 

مرکز تعمیرات ماکروویو دوو از تیم تعمیرکار متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات ماکروویو دوو عبارتند از:

 _ تیم مشاروه رایگان طی تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی ماکروویو ( مایکروفر ) دوو خود، ابتدا به مشتری کمک میکنند تا علت ایراد رخ داده را بیابند و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین ( تعمیرکار ) مرکز تعمیرات ماکروویو دوو  به او کمک خواهند نمود تا بدون نیاز به حضور تعمیرکار مرکز ، خرابی را تعمیر  نمایند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تکنسین (تعمیرکار) متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تکنسین (تعمیرکار) های متخصص ارجاع می دهند تا موضوع را پیگیری نمایند.

_ به محض تماس مشتری با مرکز تعمیرات ماکروویو دوو در کرج و در صورت نیاز به تکنسین ( تعمیرکار ) ، این مرکز به موجب جلب رضایت مشتریان گرامی ، در کوتاه ترین زمان ممکن ، تکنسین متخصص ( تعمیرکار ) مرکز تعمیرات ماکروویو در کرج  را به منزل مشتری اعزام نموده و تمام تعمیرات در منزل ( کرج ) صورت می گیرد.

_ در صورتی که تعمیرکار مرکز تعمیرات ماکروویو در کرج پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت تعمیر ایراد به وجود آمده ، ماکروویو ( مایکروویو)  شما نیاز به تعویض قطعه دارد ،تعمیر کار  ایران سرویس مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو در کرج به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی دوو برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.

_ مرکز خدمات مشتریان دوو (ایران سرویس مرکز تعمیرات ماکروویو ) در کرج برای اطمینان و آسودگی خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط تکنسین ( تعمیر کار ) های متخصص مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط این مرکز ارائه می گردد، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

 

اقدامات نمایندگی تعمیرات ماکروفر دوو در کرج

 

عیب یابی ماکروویو (ماکروفر) در مرکز تعمیر مایکروویو دوو در کرج 

بدلیل کمتر جابه جا کردن لوازم برقی مانند ماکروفر (ماکروویو) در اکثر موارد تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) دوو درکرج  توسط تعمیر کار در محل مشتریان  انجام خواهد شد ، چنانچه با ایران سرویس مرکز تعمیرات ماکروویو دوو در کرج  تماس بگیرید تمامی خدمات این مجموعه دارای گارانتی رسمی میباشد. عیب یابی ماکروویو (ماکروفر)  کار خطرناکی است و حتما باید توسط تعمیرکار آموزش دیده رفع عیب شود ، مواردی که میشود با مشاوره تعمیرکار ماکروویو خودتان دست به کار شوید را در ادامه گفته ایم البته در نظر داشته باشید که ایمنی شرط اول است. اهم سنج ، پیچ گوشتی، فیوز کش، دفتر یادداشت از ابزار مورد نیاز جهت عیب یابی  تعمیرکار در مرکز تعمیرات ماکروویو (ماکروفر) دوو در کرج  می باشد، بعضی از مشکلات و عیب  ماکروویو (مایکروفر)  را می توانید خیلی سریع و با قیمت پایین خودتان رفع کنید. برای رفع عیب و عیب یابی ماکروویو (مایکروفر) به یک ولت -اهم سج نیاز دارید که در اکثر ابزار آلات فروشی ها موجود است؛ برای اینکه یادتان بماند کدام پیچ متعلق به کجاست، از دفترچه یادداشت استفاده کنید. به جز در موارد خاص ، همیشه دستگاه را قبل از عیب یابی از برق بکشید، از مواردی که می توان آنها را عیب یابی کردعبارتند از:

_ عیب یابی گرم نکردن غذا در ماکروویو (مایکروفر) دوو توسط تعمیر کار کرج 

_ عیب یابی نچرخیدن ظرف داخل ماکروویو (مایکروویو)  دوو  

_ عیب یابی توسط تعمیرکار مرکز  در کرج  جهت تعمیر کار نکردن گریل ماکروویو (مایکروفر) دوو 

_ عیب یابی توسط تعمیرکار مرکز در کرج  جهت تعمیر جرقه زدن ماکروویو (مایکروفر) دوو 

_ عیب یابی  توسط تعمیرکار مرکز در کرج  جهت تعمیر روشن نشدن ماکروویو (مایکروفر) دوو 

_ عیب یابی توسط تعمیرکار مرکز در کرج  جهت تعمیر خاموش شدن ماکروویو (ماکروفر) دوو بعد از چند ثانیه

_ عیب یابی  توسط تعمیرکار مرکز در کرج  جهت تعمیر پنل ماکروویو (مایکروفر) دوو 

_ عیب یابی  توسط تعمیرکار مرکز در کرج  جهت تعمیر لامپ مگنتران ماکروویو (مایکروفر) دوو 

_ چرا ماکروفر مدام فیوز میسوزاند دوو 

_ عیب یابی توسط تعمیرکار مرکز در کرج  جهت تعمیر درب ماکروویو (مایکروفر) دوو 

 مایکروویو های دوو ویژگی منحصربه فردی همچون راهنمای سخنگو دارند، در مایکروویو( ماکروفر) دوو با استفاده از این ویژگی تمامی برنامه‌ها و عملکردهای دستگاه و همچنین اقداماتی که در حین پخت باید انجام شود را به صورت کاملا فارسی به کاربر اعلام می‌کند. فقط کافی است به راهنمایی‌های ماکروویو ( مایکروویو )  سخنگو در هر مرحله عمل کنید و به راحتی از یک راهنمای خانگی بهره برداری کنید.

 

عیب یابی ماکروفر در نمایندگی تعمیرات ماکروویو دوو در کرج

 

توصیه های نکات ایمنی ماکروویو (ماکروفر) دوو در مرکز تعمیرات لوازم خانگی کرج

1_ پس از خرید یک ماکروویو با نام تجاری جدید مانند مایکروویو دوو ابتدا بهتر است از دفترچه راهنمای آن  اولویت ها و اقدامات ایمنی تولید کننده را بخوانید، زیرا می توانید با یک مجموعه مهم از دستورالعمل ها در مورد نحوه استفاده از ماکروویو بدون ایجاد مشکل و اختلال در عملکرد ماکروویو(ماکروفر ) دوو آشنا شوید. ( توصیه های مرکز تعمیرات ماکروویو در کرج )

2_ ماکروویو را در حال استفاده به حال خود رها نکنید، به خصوص اگردر حال گرم کردن وعده های غذایی است که بیش از سه دقیقه طول می کشد، هرچه آشپزی طولانی تر باشد، احتمال بیشتری دارد که آن سرریز، سوزانده و سپس شعله ور شود. پس حتما به طور مرتب ماکروویو (ماکروفر ) و مواد غذایی خود را بررسی کنید تا ببینید چه اتفاقی می افتد .( توصیه های مرکز تعمیرات ماکروویو در کرج )

3_ بهتر است برای تعمیر ماکروویو دوو از متخصصین مرکز تعمیرات  ماکروویو (ماکروفر) دوو کمک بگیرید و کمتر خودتان دست به تعمیر ماکروویو دوو شوید، مگر اینکه تجربه مکرر تعمیرات فنی به خصوص ماکروویو ( مایکروفر ) ها  را داشته باشید، بنابراین اگر تخصص لازم را ندارید هرگز تلاش نکنید ماکروویو (مایکروویو) خود در صورت اختلال و شکستن آن تعمیر کنید، قطعات دستگاه ماکروویو (ماکروفر) دوو شامل مگنترون، ترانسفورماتور ولتاژ بالا، محافظهای حرارتی و مدارهای پیچیده می باشد، اگر سعی کنید آن را تعمیر کنید و در حین انجام این کار اشتباه کنید، احتمال خرابی مایکروفر شما حتی ممکن است بدتر از قبل شود و احتمال سوختن کامل ماکروویو (مایکروویو) دوو امکان دارد. ( توصیه های مرکز تعمیرات ماکروویو در کرج )

4_ هنگام آسیب دیدن سیم برق حتما استفاده ماکروویو (مایکروفر) را متوقف کنید زیرا ممکن است کابل های برق آسیب دیده و یا شاخه ها یک آتش سوزی بزرگ برای ماکروویو (مایکروفر دوو) فراهم کند. اطمینان حاصل کنید که تمام سیم های برق و شاخه ها در شکل مناسب هستند و به خوبی کار می کنند. ( توصیه های مرکز تعمیرات ماکروویو در کرج )

5_ در همه شرایط بهتر است کودکان از ماکروویو دور نگه داشته شوند زیرا اکثر کودکان مشتاق به لمس ماکروویو می باشند، بچه ها ذهن خلاق دارند و ممکن است اگر شما بر روی آنها نظارت نکنید به بازی با وسایل آشپزخانه به خصوص ماکروفر دست بزنند و ماکروویو (ماکروفر) را دچار مشکل کنند، پس از قفل کودک استفاده کنید تا از تغییر تنظیمات توسط کودکان و ایجاد خرابی از ماکروویو (ماکروفر) دوو جلوگیری کنید. البته قرار دادن ماکروویو (ماکروفر) دوو در یک مکان بالاتر امن تر می باشد. ( توصیه های مرکز تعمیرات ماکروویو در کرج )

7_ هنگامی که ماکروویو (مایکروویو) روشن است، هرگز بر روی آن چیزی قرار ندهید، مخصوصا اگر مواد از فلز، کاغذ یا پلاستیک ساخته شده باشد. ( توصیه های مرکز تعمیرات ماکروویو در کرج)

8_ هر نوع ظروف آشپزخانه، شیشه ای، پلاستیکی یا ظروف سرامیکی باید مخصوص ماکروویو دوو باشد تا هنگام استفاده خیالتان راحت باشد. معمولا در پشت ظروف برچسب گذاری می شود که آیا ظرف برای ماکروویو  قابل استفاده هستند یا نه، پس هنگام خرید وسایل آشپزخانه مطمئن شوید که ظروف خریداری شده برای استفاده در ماکروویو (مایکروفر) دوو مناسب باشند. ( توصیه های مرکز تعمیرات ماکروویو در کرج )

9_ گاهی اوقات غذا در ماکروویو سر ریز می شود که ممکن است به ماشین آلات ماکروویو دوو آسیب بزند، قرار دادن کاغذ مخصوص ماکروویو دوو در زیر و یا در بالای ظروف از این مشکل تا حدودی جلوگیری می کند. ( توصیه های مرکز تعمیرات ماکروویو در کرج )

10_اگر ناگهان متوجه وجود آتش در داخل  ماکروویو (مایکروویو)  دوو شده اید، آرام باشید و با خونسردی ماکروویو ( مایکروفر ) را خاموش کرده و یا بلافاصله آن را از جریان برق جدا کنید، زیرا با این کار گرمادهی متوقف خواهد شد و آتش خفه می شود. هرگز ماکروویو را در این شرایط باز نکنید، آتش با تماس هوا بیشتر می شود . ( توصیه های مرکز تعمیرات ماکروویو در کرج )

پیشنهادات مرکز تعمیرات در کرج جهت نگهداری و تمیز کردن ماکروفر دوو  

1_ مطمئن باشید که قفل ایمنی درست کار میکند .

2_ از قرار دادن هر جسمی جلوی بدنه ماکروویو ( ماکروفر ) و درب خودداری کنید و باقی مانده غذا یا لکه ها را از روی سطوح آب بندی تمیز و جمع کنید. منطقه آب بندی را با استفاده از مواد شوینده خفیف، شستشو و خشک کنید، از پودر ساینده یا پد استفاده نشود.

3_  عدم نگهداری ماکروویو ( ماکروفر ) در شرایط تمیز منجر به کاهش قدرت ماکروویو (ماکروفر ) خواهد شد که می تواند عمر ماکروویو ( ماکروفر ) را کم کند و احتمالا منجر به خرابی های زود هنگام و تعمیر ماکروویو ( ماکروفر )  دوو می شود . پس از هر بار استفاده از دستگاه آن را تمیز کنید. این کار علاوه بر کاهش مصرف انرژی، طول عمر دستگاه را نیز افزایش می‌دهد.

4_  ماکروویو ( ماکروفر ) دوو را در صورتی که آسیب دیده باشد،بهتر است خودتان تعمیر نکنید، بهتر است توسط یک تکنسین ( تعمیر کار )  تعمیر شود، با مرکز تعمیرات ماکروویو ( ماکروفر ) دوو در تهران تماس بگیرید ، گاهی آسیب های وارد شده به ماکروویو (ماکروفر) دوو عبارتند از:

_ درب خم شده و تغییر شکل داده 

_ لولا و قلاب درب شکسته

_ معیوب بودن  مهر و موم درب و سطوح آب بندی.

_ ماکروویو (ماکروفر) باید مرتب تمیز شود و تمام بقایای غذا و چربی و لکه ها  برداشته شود.

5_ در صورت وجود نوسانات برق از دستگاه استفاده نکنید.

6_ دستگاه را در حالی که خالی است روشن نکنید. این کار باعث آسیب دیدن قطعات داخلی آن می شود.

7_ از بسته بودن درب ماکروویو (مایکروفر) در حین استفاده اطمینان حاصل نمایید.

8_ از جوشاندن آب در داخل ماکروویو (مایکروفر) خودداری کنید. زیرا این دستگاه ها برای این نوع استفاده طراحی نشده‌اند

 

 نمایندگی تعمیرات در نگهداری و تمیز کردن ماکروفر دوو

 

مرکز تعمیرات لوازم خانگی در کرج جهت مشکلات متداول مایکروفر دوو (ماکروویو دوو)

در ماکروویو دوو(ماکروفر دوو) ایراداتی متداول و جزئی پیش می آید که در صورت دانش و آگاهی کافی می توانید این ارادات را در ماکروفر دوو (مایکروویو دوو) حل کنید، ابتدا اشاره ای به مشکلات متداول می کنیم و در ادامه راه حل هایی جهت رفع این موارد شرح خواهیم داد با ما همراه باشید:

۱ – مرکز تعمیر ماکروویو در کرج جهت تعمیر مشکل  متداول ماکروویو دوو در گرم نکردن مواد غذایی

۲ –  مشکل ماکروویو (مایکروویو) دوو در  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن مواد داخل آن

۳ –  مشکل ماکروویو (ماکروفر) دوو در معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر 

۴ –  مرکز تعمیر ماکروویو در کرج جهت تعمیر ایراد در باز نشدن درب مایکروفر دوو 

۵ –  مرکز تعمیر ماکروویو در کرج جهت تعمیر عدم چرخش سینی ماکروویو ( ماکروفر )  یا سولاردام

۶ – مرکز تعمیر ماکروویو در کرج جهت تعمیر خاموش شدن خودکار ماکروویو ( مایکروویو )  پس از چند ثانیه

۷ –  مرکز تعمیر ماکروویو در کرج جهت تعمیر جرقه زدن ( هنگام کار کردن ماکروویو دوو )

۸ – مرکز تعمیر ماکروویو در کرج جهت تعمیر روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر 

۹– مرکز تعمیر ماکروویو در کرج جهت تعمیر روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

۱۰– مرکز تعمیر ماکروویو در کرج جهت تعمیر جلو نرفتن برنامه تنظیم شده هنگام استفاده از مایکروفر دوو 

۱۱- مرکز تعمیر ماکروویو در کرج جهت تعمیر روشن شدن خودکار ماکروفر دوو 

۱۲– مرکز تعمیر ماکروویو در کرج جهت تعمیر بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

 

نمایندگی تعمیرات مشکلات متداول مایکروفر دوو

 

_ هنگامی که اجاق ماکروفر دوو به سرعت مواد غذایی را طبخ کند چه باید کرد؟ در این مورد ابتدا مطمئن شوید که دقیقا دستورالعمل ها را درست انجام داده اید و برای دیدن آنچه که ممکن است تغییر در زمان پخت و پز ایجاد کند تنظیم زمان و قدرت انتخابی را بررسی کنید ، ممکن است برنامه مناسب این مواد غذایی انتخاب نشده است . تنوع در اندازه، شکل و وزن و ابعاد می تواند نیاز به زمان پخت بیشتر داشته باشد. اگر مشکل حل نشد حتما با مرکز تعمیرات ماکروفر دوو(مایکروفر دوو) تماس بگیرید و از کمک آنها برخوردار شوید.

_ جهت رفع ایراد در نچرخیدن ظرف داخل ماکروفر باید به بررسی موتور گردان آن بپردازید و در صورت نیاز اقدام به تعویض نمایید.

_ جهت رفع کار نکردن کلیدها در پنل مایکروفر که معمولا به دلیل استفاده نادرست و فشار دادن بیش از حد کلیدها این مشکل به وجود میاید در ابتدا برد نمایشگر را بررسی کنید و اگر صفحه نمایشگر اصلا کار نمیکند برد کنترل خراب می باشد و احتیاج به تعمیر توسط متخصص و کارشناس مرکز تعمیرات ماکروفر دارد.

مواردی که هرگز نباید در مایکروفر( ماکروویو) استفاده کرد

گروه تخصصی ایران سرویس مرکز تعمیرات ماکروویو دوو سعی دارد تمام مواردی امنیتی ماکروویو( ماکروفر) دوو که باید اعمال شود را در ادامه شرح دهد ، این موارد عبارتند از:

_ فلز یکی از مواردی است که باید از ماکروویو (مایکروفر) دور نگه دارید، به یاد داشته باشید هیچ ظروف فلزی و وسایل آشپزی یا ظروف فلزی را در ماکروویو (مایکروویو) دوو قرار ندهید .

_  کیسه های کاغذی، کیسه های پلاستیکی یا روزنامه ها باید دور از ماکروویو (مایکروویو) نگه داشته شوند. در همین راستا موسسه USDA  بیانیه ای را صادر کرده است:  این مواد بهداشتی نیستند ، ممکن است گازهای سمی ایجاد کنند و باعث آتش سوزی شوند.

_ ظروف یکبار مصرف پلاستیکی مانند ظرف ماست، مارگارین یا خامه دور از ماکروویو (مایکروویو) نگه داشته شوند. این ظروف فقط برای یکبار استفاده در نظر گرفته می شوند و مقاومت در برابر حرارت زیاد را ندارند.

_ اگر شما تخم مرغ را در ماکروویو (مایکروفر) بجوشانید گرمای سریع ماکروویو (مایکروویو) بخار زیادی در تخم مرغ ایجاد می کند، این  بخار هیچ جایی برای رفتن ندارد مگر اینکه منفجر شود و تخم مرغ را متلاشی کند . از پختن تخم مرغ درون مایکروفر پرهیز کنید .

_ فوم نوعی پلاستیک است و گذاشتن آن در ماکروویو (مایکروفر) باعث آب شدن و ایجاد ترکیبات سمی خواهد شد .

_ بعضی از میوه ها تحمل گرمای ماکروویو را دارند ولی میوه هایی مانند انگور منفجر و کشمش دود خواهند شد.

_ حرارت زیاد ماکروویو باعث پاشش سس به درون ماکروفر می شود، از قرار دادن سس داخل ماکروویو جدا خودداری کنید.

_ از قرار دادن فلاسکهایی که از نوعی سرامیک ساخته شده و گرما را در خود نگه می دارند داخل ماکروویو دوو پرهیز کنید زیرا به ماکروفر آسیب جدی وارد می کند .

_ قرار دادن هر فلز، حتی فویل های آلمینیومی  داخل ماکروویو (مایکروویو) دوو، خطرناک و غیر ایمن می باشد، این  کار می تواند ایجاد جرقه و یا حتی آتش کند .

_ روش حرارت دادن ماکروویو (ماکروفر) دوو ممکن است  برخی از پروتئین های تقویت کننده شیر حیوانی و ایمنی شیر مادر را به خصوص در قدرت بالا از بین ببرد، جهت احتیاط بالا این موارد را با مایکروفر دوو گرم نکنید.

_ در صورتی که هیچ چیز داخل ماکروویو (مایکروویو) دوو نیست آن را روشن نکنید. زیرا در مقابل امواج مغناطیس، چیزی برای جذب ماکروفر ها وجود ندارد و اساسا خود را ویران خواهد کرد.

مرکز تعمیرات ماکروویو (مایکروفر) دوو درکرج

در صورتی که ماکروویو (ماکروفر) دوو شما دچار هرنوع از خرابی باشد متخصصین ما دستگاه شما را در منزل شما به بهترین شکل ممکن تعمیر خواهند کرد. در بسیاری از مرکز تعمیر ماکروویو ( مایکروفر) را جهت تعمیر به کارگاه حمل میکنند که در حین حمل و نقل ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به دستگاه وارد گردد ؛ اما در مرکز تعمیرات ماکروویو دوو تمام تعمیرات از قبیل تعمیرات لیزر ماکروفر دوو ، تعمیر ترانس های ولتاژ مایکروفر دوو ، تعمیر خازن ماکروفر دوو ، تعمیر برد الکترونیکی ماکروفر دوو ، تعمیرات المنت ماکروفر دوو ، تعمیرات یا تعویض میکروسوییچ درب ماکروفر دوو ، تعمیر یا تعویض موتور سینی گردان مایکروفر دوو ، تعمیر یا تعویض دیود ماکروویو دوو و سایر تعمیرات مرتبط با مایکروفر دوو در منزل مشتری انجام میگردد.

تعمیر مایکروفر دوو

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشکلات و خرابی های ماکروویو دوو

  • ID
تعمیرات مایکروفر دوو درکرج

مرکز تعمیرات ماکروویو (مایکروفر) دوو در کرج

اگر برای تعمیر ( ماکروویو ) مایکروفر دوو خود به تعمیرکار نیاز دارید تکنسین های حرفه ای مرکز تعمیرات ...

تعمیرات مایکروفر دوو

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ماکروفر دوو

برد الکترونیکی ماکروفر دوو ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا اتصالی داخلی ماکروفر و یا بر اثر ضربه خارجی ...

تعمیرات مایکروفر دوو

روشن نشدن ماکروفر دوو

علت روشن نشدن ماکروفر دوو میتواند مربوط به پریز برق یا دوشاخه برق ماکروفر باشد. همچنین ممکن است فیوز روی برد ماکروفر دوو بر ...

تعمیرات مایکروفر دوو

مشکلاتی که ممکن است برای مایکروفر دوو به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

  • مایکروفر دوو روشن نمی شود
  • سینی ...
Load More

هزینه تعمیرات ماکروویو دوو

  • ID
هزینه تعویض موتور سینی گردان مایکروفر دوو

موتور کف مایکروویو دوو وظیفه چرخاندن سینی غذا را برعهده دارد تا تمام قسمت های مواد غذایی به طور یکنواخت گرم شود. موتور کف ماکروفر دارای انواع مختلفی ...

هزینه تعویض مگنترون مایکروفر دوو

مگنترون یا همان لیزر ماکروفر دوواصلی ترین قطعه مایکروفر میباشد که وظیفه آن تولید اشعه و به تبع آن گرم کردن مواد غذایی را انجام میدهد. هزینه تعویض ...

Load More

الوتعمیر

 

گروه خدماتی الوتعمیر با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 100 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 43840 - 021

آدرس : آریا شهر بلوار فردوس شرق مرکز خدمات الوتعمیر

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام :alo.taamir@  

 واتساپ :    Alorepair@ 

 ایمیل :  info@alorepair.com