0

تعمیرات یخچال فریزر دوو در کرج

اگر برای تعمیر یخچال فریزر دوو خود به تعمیرکار نیاز دارید تکنسین های حرفه ای مرکز تعمیرات دوو آماده خدمت به شما مشتریان گرامی در کرج هستند تا در کوتاهترین زمان ممکن  خرابی یخچال فریزر دوو شما برطرف شود. فقط کافیست با توجه به محدوده سکونت خود در کرج را با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس بگیرید تا تعمیرکاران متخصص ما در اسرع وقت جهت تعمیر و سرویس یخچال فریزر دوو شما به کرج  اعزام و در کوتاه ترین زمان ، مشکل یخچال شما را رفع نمایند.

همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات دستگاه یخچال فریزر دوو خود را ثبت نمایید و متخصصان ما در سریع ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

اقدامات مرکز تعمیرات یخچال فریزر دوو در کرج

مرکز تعمیرات دوو از تیم تعمیرکار متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات دوو عبارتند از:

_ تیم مشاروه رایگان که طی تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی یخچال فریزر دوو خود ، ابتدا به مشتری کمک میکنند تا علت ایراد رخ داده را بیابند و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین ما به او کمک خواهند نمود تا بدون نیاز به حضور تعمیرکار ، خرابی را رفع نمایند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تکنسین متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تکنسین های متخصص ارجاع می دهند تا موضوع را پیگیری نمایند.

_ به محض تماس مشتری با مرکز تعمیرات دوو و در صورت نیاز به تکنسین، این مرکز به موجب جلب رضایت مشتریان گرامی درکرج ، در کوتاه ترین زمان ممکن ، تکنسین متخصص را به منزل مشتری اعزام نموده و تمام تعمیرات در منزل صورت می گیرد.

_ در صورتی که تعمیرکار ما پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی دوو برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.

_ مرکز خدمات مشتریان دوو (ایران سرویس) برای اطمینان و آسودگی خاطر مشتریان درکرج ، ضمن تاکید بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط تکنسین های متخصص مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط این مرکز ارائه می گردد، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.  

 

اقدامات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو در کرج

 

توصیه های مرکز معتبر تعمیرات یخچال فریزر دوو در کرج

ایران سرویس مرکز تعمیرات یخچال فریزر دوو در کرج با پیشنهادات و نکات مهم در رابطه با سرویس و نگهداری یخچال فریزر، شما را آشنا میکند تا با رعایت موارد زیر کمتر نیازمند تعمیرات یخچال فریزر دوو شوید.

_ هیچ گاه یخچال و فریزر دوو را در معرض نور مستقیم آفتاب قرار ندهید.

_ نباید یخچال فریزر دوو در کنار اجاق و یا تجهیزات قابل اشتعال نصب شود.

_ از قرار دادن یخچال فریزر دوو در محل مرطوب یا در محلی که با آب در تماس باشد، خودداری کنید.

_ هنگام نصب دستگاه باید پایه های یخچال  ثابت و روی یک سطح صاف قرار بگیرد.

_ فاصله ایمنی 3 سانتی متر از طرفین و 5 سانتی متر از پشت یخچال هنگام نصب فراموش نشود.

_ بهتر است به پریزی که برای یخچال فریزردوو استفاده میکنید هیچ دستگاه دیگری وصل نشود.

_ پس از نصب یخچال فریزر دوو حداقل دستگاه باید به مدت 2 ساعت خاموش باشد.

_ به صورت هفتگی داخل یخچال فریزر دوو را با یک دستمال تمیز و مرطوب تمیز کنید.

_ اگر مشکل و یا خرابی در یخچال فریزر دوو خود احساس کردید پیشنها ما به شما این است که حتما  توسط تکنسین سرویس مجاز دوو سرویس شود.

کد خطا یخچال فریزر دوو

اگر زمانی یخچال فریزر دچار مشکل  شود، سیستم هوشمند یخچال فریزر دوو کد خطای آن را بر روی صفحه نمایش نشان خواهد داد اگر اطلاعاتی در مورد این کدها داشته باشید و فنی هم باشید حتما می توانید با کمی دقت مشکل پیش آمده را عیب یابی و رفع کنید : ایران سرویس مرکز تعمیرات یخچال فریزر دوو با تجربیات و شناخت تمامی کد های خطا در یخچال فریزر دوو به مشتریان این اطمینان را می دهد که مشکل بوجود آمده را در اسرع وقت در محل حل کند ، در ادامه کد های خطای یخچال فریزرهای دوو را به اختصار شرح داده ایم تا کمی با آن آشنا شوید:

کد خطایF1:

این کد خطا نشانگر آن است که سنسور فن دما در یخچال فریزر دوو دچار مشکل شده است و به  درستی کار نخواهد کرد، جهت تعمیرات یخچال فریزر دوو باید توسط متخصص اقدام کنید.

کد خطای r1:

ارور r1 نشان دهنده نقص سنسور دمای محیط در یخچال فریزر دوو می باشد دچار مشکل شده و دمای محیط را به درستی اندازه گیری نخواهد کرد.

کد خطای rt:

کد خطای rt در یخچال فریزر دوو نقص سنسور دمای rt را نمایش می دهدکه باید توسط متخصصین مرکز تعمیرات یخچال فریزر دوو سرویس شود.

کد خطای D1:

این کد خطا نشان دهنده ایراد موجود در سنسور دمای D خواهد بود ، که توسط متخصصین مرکز تعمیرات یخچال فریزر دوو قابل بررسی می باشد.

کد خطای dr:

این کد خطا در یخچال فریزر دوو نشان گر آن است که سنسور درب یخچال معیوب شده و احتیاج به تعمیرات دارد، ایران سرویس مرکز تعمیرات یخچال فریزر دوو آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر یخچال فریزر دوو در محل می باشد .

کد خطای dF:

این کد معیوب بودن سنسور درب فریزر را اعلام می کند که باید توسط متخصصین مرکز تعمیر ات یخچال دوو رفع شود.

آشنایی با این کد خطاها باعث می شود تعمیر یخچال فریزر دوو بسیار سریع انجام شود ، ایران سرویس مرکز تعمیرات یخچال فریزر دوو با استخدام متخصصان زبده در امر تعمیر یخچال فریزر دوو در کرج به مشتریان اطمینان خاطر می دهد که در صورت بروز هر مشکل در یخچال فریزر دوو آن را رفع نماید.

 

کد خطا یخچال فریزر دوو

 

ایرادات پیش آمده در یخچال فریزر دوو

گاهی ایراداتی که برای یخچال فریزر دوو پیش می آید بسیار جزئی می باشد با کمی آگاهی قادر خواهید بود خودتان این ایرادات را برطرف کنید و دیگر به مرکز تعمیرات یخچال فریزر دوو نیازی پیدا نکنید در ادامه شما را با این مشکلات آشنا خواهیم کرد:

_ زمانی که یخچال فریزر کار نکند (خوب سرد نمیکند)،ابتدا باید از متصل بودن یخچال فریزر به برق مطمئن شوید، یعنی در زمان باز کردن درها چراغ های داخل یخچال باید روشن بشود.

_ باید ترموستات را چک کنید و از سالم بودن آن مطمئن شوید.

_ دریچه پشت قسمت فریزر که باعث گردش هوای سرد یخچال فریزر دوو می شود را بررسی کنید این دریجه باید کاملا تمیز باشد.

_ باید حلقه های خلا در پایین یا پشت یخچال فریزر مورد بررسی قرار بگیرد اگر این حلقه ها دارای انسداد باشند باعث خواهند شد تا یخچال فریزر دوو آنطور که باید وظیفه ی سرد کنندگی را ایفا نکند.

_ فن چگالنده را بررسی کنید و مطمئن شوید که چیزی در آن گیر نکرده و می تواند آزادانه حرکت کند، برای بررسی آن باید ابتدا یخچال را از برق بکشید و سپس تیغه های فن را تمیز کنید و آن را به وسیله ی دست حرکت دهید و مطمین شوید چیزی به آن گیر نکرده است. سپس برق یخچال فریزر دوو را مجدد وصل کنید و مطمئن شوید که با حرکت کمپرسور این فن نیز شروع به حرکت کرده است و در صورتی که فن حرکت نکرد باید تعویض گردد.

مواردی که در بالا گفته شد از جمله مشکلاتی است که هر شخص می تواند به راحتی آن ها را بررسی کند و به علت خرابی یخچال فریزر پی ببرد، ولی در  بعضی مواقع تعمیرات یخچال فریزر دوو نیازمند نیروی متخصصی خواهد بود تا دلیل را ریشه یابی کند و سپس جهت تعمیر یا تعویض علت اقدام کند، در چنین مواردی بهتر است با مرکز تعمیرات یخچال فریزر دوو تماس بگیرید و ازآنها راهنمایی بخواهید . در ادامه شما را با ایراداتی که کمی تخصصی تر می باشد آشنا خواهیم کرد:

خرابی فن تبخیر کننده: از طریق موتور فن تبخیر کننده  هوا به داخل دریچه های تبخیر کننده کشیده می شود ، فن این هوا را در یخچال فریزر به گردش درخواهد آورد.  خوب کار نکردن این قطعه باعث می شود که یخچال خوب خنک نکند ،رفع ایراد در این قسمت کار متخصصان مرکز تعمیرات یخچال فریزر دوو می باشد .

خرابی کمپرسور: خرابی کمپرسور نیز می تواند علت دیگر برای کار نکردن یخچال فریزر دوو باشد ، تولید صدا در یخچال فریزر نشان بر سالم بودن کمپرسور می باشد ولی اگر صدایی به گوش نرسد کمپرسور خراب است ، در این شرایط ابتدا باید یخچال فریزر را از برق بکشید و سپس دوباره به برق وصل کنید، اگر دوباره شروع به کار نکرد باید با مرکز تعمیرات یخچال فریزر  دوو تماس بگیرید تا کمپرسور یخچال فریزر شما توسط مرکز مورد بررسی و تعمیر قرار بگیرد. از دیگر واردی که در خنک نکردن یخچال فریزر دخیل می باشد : خرابی درز های در یخچال فریزر دوو ، استفاده حداکثری از ظرفیت یخچال فریزردوو و... را می توان نام برد.  

نکات مهم درباره ی چگونگی تعمیرات یخچال فریزر دوو در کرج

مرکز تعمیرات یخچال فریزر دوو در کرج هنگام تعمیر یخچال فریزر دوو مراحلی را طی می کنند که عبارتند از:

_ قبل از تعمیرات  یخچال فریزر دوو آن را از برق خارج می کنند.

_ قبل از تعمیر یخچال فریزر دوو شیر ورودی آب را می بندند.

_ تمامی ابزار و قطعات مربوط به یخچال فریزر دوو را با خود به همراه دارند.

_ متخصصان مرکز تعمیرات یخچال فریزر دوو در کرج  با شناسایی عیب و ایراد فقط یک قسمت از یخچال را مورد بررسی قرار خواهند داد.

_ حتما جهت تعمیر یخچال فریزر دوو متخصص مرتبط فرستاده خواهد شد.

_ متخصصان مرکز تعمیرات یخچال فریزر دوو در کرج  جهت تعمیر یخچال فریزر دوو از قطعات اورجینال و با کیفیت استفاده خواهد کرد.

_ متخصصان مرکز تعمیرات یخچال فریزر دوو در کرج تا حد ممکن آن را از منزل خارج نخواهند کرد و در محل تعمیرات یا تعویض را انجام خواهند داد.

_ تمامی شلنگ های خارجی توسط متخصصان مرکز تعمیرات یخچال فریزر دوو در کرج بررسی خواهد شد.

_ متخصصان مرکز تعمیرات یخچال فریزر دوو در کرج  قطعات یخچال را تا حد امکان تعمیر و در صورت لزوم تعویض خواهند کرد.

_ متخصصان مرکز تعمیرات یخچال فریزر دوو در کرج  بعد از تعمیر ویا تعویض حتما آن  قطعه را چک می کنند تا از عملکرد سالم آن مطمئن شوند.

 

تعمیرات یخچال فریزر دوو در کرج

 

دلیل نشتی آب در یخچال فریزر دوو

اولین دلیلی که در نشتی آب باید به دنبال آن بود مسدود شدن راه خروجی آب در زمان ذوب شدن یخ های داخل یخچال فریزر می باشد. این اتفاق زمانی رخ خواهد داد که تکه هایی از مواد غذایی در شلنگ آب کشی گیر کند در این صورت باعث می شود تا یخ بیشتری در داخل یخچال ایجاد و در نتیجه باعث نشتی آب از آن شود،  برای حل این مشکل ابتدا با آب گرم به وسیله ی یک قیف کوچک دریچه ی تخلیه را شستشو دهید، اگر این شستشو مشکل را حل نکرد باید به صورت دستی موادی که در شلنگ تخلیه و سوپاپ گیر کرده اند را تمیز کنید تا مشکل به کل حل شود. پیشنهاد می شود برای اینگونه کارها از نیروهای متخصص تعمیرات یخچال فریزر دوو کمک بگیرید تا از صدمات وارده احتمالی به یخچال فریزردوو جلوگیری شود.عامل دیگری که ممکن است باعث نشت آب از یخچال فریزردوو شود گرفتگی یا یخ زدگی خط لوله آب خواهد بود. این عامل هم بر تولید یخ توسط یخساز تاثیر گذاشته و باعث کندی یا قطع جریان آب در توزیع کننده یخچال فریزر خواهد شد، جهت رفع ایراد ابتدا باید یخچال فریزر را از برق بکشید و دریچه بسته شده را پیدا کنید، معمولا این دریچه ها در زیر سینک، پشت یخچال فریزر و یا زیر آن قرار گرفته اند، همچنین از بسته بودن این دریچه مطمئن شوید و هرگونه نشت و گرفتگی در خط لوله ی پلاستیکی آب را رفع کنید، در انتها اگرمتوجه شکستگی یا آسیب دیدگی در خط لوله ی آب شدید حتما باید باکمک متخصصین مرکز تعمیرات یخچال فریزر دوو اقدام به تعویض آن کنید؛ ولی اگر هیچ آسیبی قابل مشاهده نیست تنها باید یخچال را از برق بکشید و منتظر باشید تا یخ داخل لوله خط آب، آب شود و گرفتگی آن برطرف شود.

  

تعمیرات یخچال فریزر دوو در کرج

در صورتی که یخچال فریزر دوو شما دچار هرنوع خرابی باشد تعمیرکاران ما دستگاه شما را در منزل شما و به بهترین شکل تعمیر خواهند کرد. در خیلی از مراکز تعمیرات جهت تعمیراتی همچون شارژ گاز و یا تعویض کمپرسور یخچال فریزر دوو را جهت تعمیر به تعمیرگاه حمل میکنند که در حین حمل و نقل آسیب های جدی به دستگاه وارد می گردد ؛ اما در مرکز تعمیرات یخچال دوو تمام تعمیرات از قبیل شارژ گاز یخچال دوو ، تعویض موتور یخچال فریزر دوو ، تعویض فن یخچال دوو ، تعویض المنت یخچال دوو ، تعویض سنسور یخچال دوو ، تعویض برد یخچال دوو ، تعویض المنت یخچال دوو و سایر تعمیرات مرتبط با یخچال فریزر دوو در منزل مشتری انجام میگردد.

 

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشکلات و خرابی های یخچال فریزر دوو

  • ID
تعمیرات یخچال فریزر دوو در کرج

تعمیرات یخچال فریزر دوو در کرج

اگر برای تعمیر یخچال فریزر دوو خود به تعمیرکار نیاز دارید تکنسین های حرفه ای مرکز تعمیرات دوو آماده خدمت به شما ...

تعمیرات یخچال فریزر دوو

خدمات قابل ارائه برای یخچال فریزر دوو 

تعویض موتور یخچال دوو

در یخچال های دوو از موتورهای پیستونی با گاز R134 استفاده شده است که هنگام تعویض ...

تعمیرات یخچال فریزر دوو

10 مورد از مهمترین خرابی های یخچال فریزر دوو

یخچال فریزر دوو خنک نمیکند.

ممکن است یخچال فریزر شما در قسمت یخچال یا در قسمت فریزر دچار افت برودت شود ...

تعمیرات یخچال فریزر دوو

خرابی های متدوال یخچال فریزر دوو

مشکلاتی که ممکن است برای یخچال فریزر دوو به وجود آید مختلف می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

  • ...
Load More

هزینه تعمیرات یخچال فریزر دوو

  • ID
هزینه شارژ گاز یخچال  دوو

هزینه شارژ گاز یخچال  دوو

شارژ گاز یخچال فریزر دوو بستگی به نوع خرابی متفاوت بوده و نیاز به بررسی توسط کارشناس دارد. ممکن است مشکل گاز یخچال شما با ...

هزینه تعویض فن یخچال دوو

هزینه تعویض فن یخچال دوو

یخچال فریزر دوو دارای 3 عدد فن میباشد که یک دو فن داخل فریزر قرار گرفته که وظیفه پخش سرما را برعهده دارد و فن دیگر در کنار ...

هزینه تعویض موتور یخچال دوو

هزینه تعویض موتور یخچال دوو

در یخچال فریزرهای دوو از موتورهای پیستونی استفاده شده وهنگام تعویض کمپرسور باید این کار با دقت زیادی انجام گردد. هزینه ...

Load More

تعمیرچی

 

گروه خدماتی تعمیرچی با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 500 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 91001680 - 021

آدرس : میدان توحید ستارخان مرکز خدمات تعمیرچی

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام : tamirchi724

 واتساپ :    tamirchi 

 ایمیل :  [email protected]