شما اینجا هستید

3
+3

خدمات قابل ارائه برای یخچال فریزر دوو 

تعویض موتور یخچال دوو

در یخچال های دوو از موتورهای پیستونی با گاز R134 استفاده شده است که هنگام تعویض کمپرسور باید این کار با دقت زیادی انجام گردد. برای تعویض کمپرسور یخچال نیاز به انجام جوشکاری و شارژ گاز دستگاه میباشد. در بسیاری از تعمیرگاه های غیرمجاز از کمپرسورهای متفرقه برای تعویض استفاده مینمایند ؛ شما میتوانید با تماس با مرکز تعمیرات یخچال فریزر دوو کمپرسور استانداد دستگاه خود را تهیه کنید.

جهت اطلاع ازهزینه تعویض موتور یخچال دوو کلیک کنید

 

تعویض فن کندانسور یخچال دوو

فن کندانسور در یخچال فریزر دوو در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته و وظیفه خنک کردن کندانسور و موتور یخچال دوو را بر عهده دارد. فن معیوب باید در اولین فرصت تعویض گردد چون در غیر اینصورت موجب آسیب دیدن موتور یخچال فریزر دوو میگردد. 

جهت اطلاع ازهزینه تعویض فن یخچال دوو کلیک کنید

 

تعویض فن داخلی یخچال دوو

یخچال فریزر های دوو دارای دو فن در داخل فریزر میباشد که یک فن وظیقه پخش سرما به تمام قسمت های فریزر را برعهده دارد و فن دیگر وظیفه انتقال سرما به یخچال را برعهده دارد. برای هردستگاهی باید فن متناسب با آن دستگاه جایگزین شود و در صورت استفاده از قطعات غیر استاندارد سرمادهی مناسب و عملکرد صحیحی را نباید انتظار داشت. در مرکز تعمیرات ساید دوو موتور فن فابریک متناسب با مدل دستگاه شما برایتان نصب خواهد شد.

جهت اطلاع ازهزینه تعویض فن یخچال دوو کلیک کنید

 

شارژگاز یخچال دوو

گاز یخچال ممکن است به دلیل پوسیدگی لوله های داخلی و یا برخورد یک جسم خارجی به لوله ها نشت پیدا کند. نشت گاز یخچال موجب از دست رفتن سرمای دستگاه و آب شدن مواد غذایی خواهد شد.  جهت شارژ گاز یخچال دوو ابتدا نیاز به نشت یابی و رفع ایراد محل نشت گاز میباشد و سپس باید اقدام به شارژ گاز یخچال فریزر دوو نمود.

شارژ گاز یخچال فریزر دوو یکی از مهمترین و اصلی ترین تعمیرات مربوط به یخچال فریزر دوو میباشد که باید در انجام این کار از تجهیزات متناسب و استاندارد استفاده و این کار با دقت خاصی انجام شود. چون در صورت وجود کوچکترین نشتی و یا کم یا زیاد بودن مقدار گاز شارژ شده دستگاه بازدهی مناسبی نخواهد داشت.

شما میتوانید جهت شارژ گاز یخچال فریزر دوو با تماس با مرکز تعمیرات دوو این تعمیر مهم را به ما بسپارید و از رفع شدن مشکل دستگاهتان به بهترین شکل ممکن اطمینان خاطر داشته باشید.

جهت اطلاع ازهزینه شارژ گاز یخچال دوو کلیک کنید

 

تعویض سنسورهای دمایی یخچال دوو

یخچال فریزر دوو در قسمت های مختلف دارای سنسورهای دمایی میباشد که هرکدام از این سنسورها وظیفه کنترل دما را بر عهده دارند. خرابی هرکدام از سنسورهای یخچال فریزر دوو موجب از کار افتادن دستگاه میگردد و باید سریعا اقدام به تعویض آنها نمود.

 

تعویض المنت یخچال فریزر دوو

المنت یخچال فریزر دوو وظیفه دیفراست (برفک زدایی) در دستگاه را برعهده دارد. خرابی المنت باعث انباشته شدن برفک بر روی اواپراتور شده و به مرور باعث کاهش سرمای دستگاه میگردد. تعویض المنت یخچال فریزر دوو نیاز به دقت زیادی دارد چرا که بی دقتی در هنگام تعویض المنت یخچال فریزر دوو میتواند منجر به سوراخ شدن یا شکستگی لوله های انتقال گاز داخل یخچال دوو گردد.

 

تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر دوو

برد الکترونیک یخچال ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن یخچال خراب شوند. که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی یخچال فریزر دوو مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد اصلی یخچال فریزر دوو از محافظ برق استفاده نمایید.

برد الکترونیکی یخچال فریزر دوو یکی از اصلی ترین قطعات دستگاه است و مانند ای سی یو خودرو عمل میکند. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات دوو با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیک یخچال فریزر دوو نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال دوو استفاده خواهد شد.

 

سرویس سالیانه کندانسور یخچال فریزر دوو

کندانسور یخچال فریزر دوو در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته است و به دلیل  وجود فن امکان جذب گرد و غبار بر روی این قطعه وجود دارد. لذا کندانسور یخچال فریزر دوو نیاز به سرویس مرتب و سالیانه دارد تا موجب افزایش طول عمر دستگاه و صرفه جویی در مصرف انرژی گردد.

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول یخچال دوو برخورد کردید جهت تعمیر یخچال دوو با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر یخچال دوو شما اقدام گردد.

تعمیرات یخچال فریزر دوو

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مشکلات و خرابی های یخچال فریزر دوو

  • ID
تعمیرات یخچال فریزر دوو در کرج

تعمیرات یخچال فریزر دوو در کرج

اگر برای تعمیر یخچال فریزر دوو خود به تعمیرکار نیاز دارید تکنسین های حرفه ای مرکز تعمیرات دوو آماده خدمت به شما ...

تعمیرات یخچال فریزر دوو

خدمات قابل ارائه برای یخچال فریزر دوو 

تعویض موتور یخچال دوو

در یخچال های دوو از موتورهای پیستونی با گاز R134 استفاده شده است که هنگام تعویض ...

تعمیرات یخچال فریزر دوو

10 مورد از مهمترین خرابی های یخچال فریزر دوو

یخچال فریزر دوو خنک نمیکند.

ممکن است یخچال فریزر شما در قسمت یخچال یا در قسمت فریزر دچار افت برودت شود ...

تعمیرات یخچال فریزر دوو

خرابی های متدوال یخچال فریزر دوو

مشکلاتی که ممکن است برای یخچال فریزر دوو به وجود آید مختلف می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

  • ...
Load More

هزینه تعمیرات یخچال فریزر دوو

  • ID
هزینه شارژ گاز یخچال  دوو

هزینه شارژ گاز یخچال  دوو

شارژ گاز یخچال فریزر دوو بستگی به نوع خرابی متفاوت بوده و نیاز به بررسی توسط کارشناس دارد. ممکن است مشکل گاز یخچال شما با ...

هزینه تعویض فن یخچال دوو

هزینه تعویض فن یخچال دوو

یخچال فریزر دوو دارای 3 عدد فن میباشد که یک دو فن داخل فریزر قرار گرفته که وظیفه پخش سرما را برعهده دارد و فن دیگر در کنار ...

هزینه تعویض موتور یخچال دوو

هزینه تعویض موتور یخچال دوو

در یخچال فریزرهای دوو از موتورهای پیستونی استفاده شده وهنگام تعویض کمپرسور باید این کار با دقت زیادی انجام گردد. هزینه ...

Load More

تعمیرچی

 

گروه خدماتی تعمیرچی با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 500 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 91001680 - 021

آدرس : میدان توحید ستارخان مرکز خدمات تعمیرچی

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام : tamirchi724

 واتساپ :    tamirchi 

 ایمیل :  [email protected]