شما اینجا هستید

0

مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در کرج

هر وسیله برقی که بصورت مداوم و روزانه از آن استفاده شود احتمال خرابی وجود دارد یخچال ساید با ساید دوو نیز مستثنی از این موضوع نیست در حالی که دوو شرکت کره ای سازنده لوازم الکترونیکی دومین جایگاه شرکت بزرگ در کره جنوبی را به خود اختصاص داده است البته این موضوع قابل اهمیت است که اکثر محصولات لوازم الکترونیکی دوو به ندرت دچار مشکل خواهند شد، ایران سرویس مرکز تعمیر  یخچال ساید بای ساید دوو در کرج یکی از مرکز های مجاز تعمیرات لوازم خانگی دوو در ایران میباشد که با سابقه طولانی در حوزه ی تعمیرات دوو فعالیت دارد و آشنایی کامل متخصصین و کارشناسان ایران سرویس با این برند، آنها را در انجام تعمیرات توانمند ساخته است. از افتخارات ایران سرویس تجربیات تعمیرکاران حرفه ای و متخصص است که همه روزه با استفاده از اطلاعات بروز نسبت به تعمیر ساید بای ساید دوو اقدام می کنند. مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال برای تعمیر توسط ایران سرویس مرکز مجازتعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو انجام می گیرد.

مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو در کرج

 اگر برای تعمیر یخچال ساید دوو به تعمیرکار نیاز دارید متخصصان ( تعمیرکار)  حرفه ای مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو در کرج آماده خدمت به شما مشتریان گرامی هستند تا در کوتاهترین زمان ممکن  تعمیر ساید بای ساید دوو شما توسط تعمیر کار تعمیر شود. فقط کافیست با توجه به محدوده سکونت خود با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس بگیرید تا تعمیرکار مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو  متخصص تعمیرکار ما در اسرع وقت جهت تعمیر و سرویس ساید بای ساید دوو شما به کرج اعزام و در کوتاه ترین زمان ، مشکل یخچال ساید دوو  شما توسط تعمیرکار با تجربه تعمیر نمایند. همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو خود را ثبت نمایید و متخصصان  ( تعمیرکار) مرکز تعمیر یخچال ساید دوو در سریع ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

اقدامات مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در کرج

مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو از تیم تعمیرکار متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو عبارتند از:

_ تیم مشاروه رایگان که طی تماس مشتری با مرکز و اعلام تعمیر  یخچال ساید بای ساید دوو خود توسط تعمیرکار ، ابتدا به مشتری کمک میکنند تا علت ایراد رخ داده را بیابند و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین ما به او کمک خواهند نمود تا بدون نیاز به حضور تعمیرکار ، خرابی را تعمیر نمایند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تکنسین متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تکنسین های متخصص ارجاع می دهد تا موضوع را پیگیری نمایند.

_ به محض تماس مشتری از کرج با مرکز تعمیرات دوو و در صورت نیاز به تکنسین ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو به موجب جلب رضایت مشتریان گرامی ، در کوتاه ترین زمان ممکن ، تکنسین ( تعمیرکار) متخصص را به منزل مشتری اعزام نموده و تمام تعمیر یخچال ساید بای ساید در منزل صورت می گیرد.

_ در صورتی که تعمیرکار مرکز تعمیر یخچال ساید  پس از بررسی دستگاه متوجه شود که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، تعمیرکار مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو در کرج به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی دوو برای این تعمیر یخچال ساید استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.

_ مرکز خدمات مشتریان دوو (ایران سرویس مرکز تعمیر یخچال ساید ) در کرج برای اطمینان و آسودگی خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط تکنسین ( تعمیرکار) های متخصص مرکز کرج ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط این مرکز ارائه می گردد، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

 

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو در کرج

 

توصیه های مرکز معتبر تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در کرج

شرکت ایران سرویس مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو در کرج شما را با نکات مهمی در راستای نگهداری ساید بای ساید دوو آشنا میکند که منجربه دیرتر خراب شدن ساید بای ساید دوو شما خواهد شد درصورت جدی گرفتن این پیشنهادات و نکات نیاز شما به تعمیرکار مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید شما کم می شود ، این نکات عبارتند از:

_ داخل یخچال ساید بای ساید دوو سعی کنید برای این از کنار هم چیدن و چسباندن ظروف اجتناب کنید تا هوا گردش داشته باشد. ( توصیه تعمیرکار مرکز تعمیر یخچال ساید کرج)

_ بهتر است فریزر و یا یخچال دوم خاموش باشد. ( توصیه تعمیرکار مرکز تعمیر یخچال ساید کرج)

_ تمیز شدن لوله های پشت یخچال ساید بای ساید دوو سالی دوبار الزامی است. ( توصیه تعمیرکار مرکز تعمیر یخچال ساید کرج)

_ بهتر است برای تمیز کردن داخل یخچال ساید بای ساید دوو هر چند وقت یکبار از محلول جوش شیرین و آب استفاده کنیم.

_ از گذاشتن مواد غذایی داغ درون یخچال ساید بای ساید دوو پرهیز کنید ( توصیه تعمیرکار مرکز تعمیر یخچال ساید کرج)

_ همزمان مقدار زیادی مواد غذایی گرم  در ساید نگذارید ابتدا باید مواد غذایی کامل سرد شوند.

_ از مسائل مهم تمیز نگه داشتن لاستیک دور درب یخچال ساید بای ساید دوو می باشد. ( توصیه تعمیرکار مرکز تعمیر یخچال ساید کرج)

_ حتما سرویس سالیانه ساید دوو را انجام دهید. ( توصیه تعمیرکار مرکز تعمیر یخچال ساید کرج)

_ کدهای خطا یا ارور روی صفحه نمایش یخچال ساید بای ساید دوو را جدی بگیرید و نسبت به عیب یابی آن اقدام کنید، بهتر است برای رفع کدهای خطا فقط از خدمات مرکز تعمیرات ساید بای ساید دوو کمک بگیرید.

_ با تمیز کردن منظم فاضلاب ساید دوو مانع گرفتگی آن شوید. ( توصیه تعمیرکار مرکز تعمیر یخچال ساید کرج)

_ همیشه از تمیز بودن پروانه های فن مطمئن باشید. ( توصیه تعمیرکار مرکز تعمیر یخچال ساید کرج)

_ نباید بر روی خنک‌کننده و موتور کمپرسور گردوغبار و کرک وجود داشته باشد. ( توصیه تعمیرکار مرکز تعمیر یخچال ساید کرج)

_ اگر خواستید برای تمیز کردن داخل ساید از مواد شوینده استفاده کنید مطمئن باشید که آن ماده شوینده مجاز باشد

_ هنگام مسافرت رفتن درصورتی‌که یخچال ساید بای ساید دوو به آبریز و یخ‌ساز متصل است باید این ویژگی‌ها را خاموش‌کرد جهت جلوگیری از نشت احتمالی آب

_ هنگام نصب یخچال ساید بای ساید دووتوسط تعمیرکار مرکز حتما باید پایه‌ها تنظیم شودو یخچال را به‌گونه‌ای قرار دهید تا جریان هوا در اطراف آن به‌خوبی برقرار باشد. ( توصیه تعمیرکار مرکز تعمیر یخچال ساید کرج)

 

نمایندگی معتبر تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو در کرج

 

ایرادات پیش آمده در یخچال ساید بای ساید دوو

اگر فنی باشید می توانید به کمک این مطالب مشکلات جزءی یخچال ساید بای ساید دوو خود را عیب یابی کنید بدون اینکه به تعمیرکار مرکز تعمیر  یخچال ساید بای ساید دوو نیاز پیدا کنید در غیر اینصورت با نزدیکترین شعبه مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو در کرج تماس بگیرید.

_زمانی که جلو و کنار یخچال ساید بای ساید دوو احساس گرما و حرارت شود باید لوله‌ها مخزن مبرد در زیر سطح قرار می‌گیرند تا از رطوبت تشکیل‌شده بر روی سطح آن جلوگیری شود.

_هنگامی که درب یخچال ساید بای ساید دوو به‌ راحتی باز نشود، باید درب را ببندید و دوباره بازکنید، فشار هوا به داخل وارد می‌شود تا اختلاف فشار ایجاد شود. در این حالت یک دقیقه صبر کنید، سپس آن را بازکنید.

_ یکی از شایع ترین مشکلاتی که با آن مواجه خواهید شد خرابی فن فریزر است که معمولا در این مواقع قسمتی از یخچال ساید بای ساید دوو کاملا گرم میشود و برودت فریزر و به خصوص طبقات بالایی کم میگردد. زمان تست فن که معمولا با گرفتن کلید داخل کابین فریزر شروع میکنید ممکن است در ابتدا فن کار نکند ولی بعد از باز کردن کاور دستگاه و تست مجدد دیده شده که فن کار خواهد کرد پس میتوان نتیجه گرفت که فن معیوب میباشد و در دماهای پایین کار نمیکند.

_ معمولا ساید بای ساید دوو پس از پنج الی شش سال کارکردن برد آن معیوب میشود که در این مواقع یا دستگاه کلا خاموش شده است و یا سرمای دستگاه دچار مشکل شده که در هنگام باز و بست درب دستگاه مشاهده شده که فن در زمان باز بودن درب به کار میافتد و با بستن درب دستگاه از کار میافتد که همین علت هم باعث افت سرمای دستگاه میگردد. در مواقع خرابی برد معمولا از روی ظاهر برد هم میتوان به خرابی برد پی برد که معمولا خازن صافی باد کرده است.

_ عدم وجود سرما در دستگاه که با باز کردن کاور دستگاه فقط در یکی دو ردیف بالایی سرما احساس می شود.در این مواقع معمولا باید از مشتری سوال کرد که آیا دستگاه به تدریج گرم شده یا به یکباره اگر مشتری اعلام کرد به صورت یکباره یا نهایت یکی دو روزه احتمال نشت گاز از قسمت پرفشار و یا همان کندانسور و به خصوص زیر کندانسور که در معرض رطوبت قرار دارد وجود دارد.ولی اگر مشتری اعلام کرد دستگاه به تدریج گرم شده احتمال نشت از قسمت کم فشاریا گیر بودن لوله مویین خواهدبود، در صورت گیر بودن لوله مویین چون امکان تعویض ان به صورت شرکتی وجود ندارد با ایجاد سوراخ کوچکی در کنار اواپراتور و رد کردن لوله مویین از انجا لوله مویین تعویض میگردد.

_ یخچال ساید بای ساید دوو گاهی از قسمت یخساز یخ خارج نمیکند، یعنی یخ تولید میشود ولی تخلیه نخواهد شد و در نوبت آبگیری مجدد یخساز در داخل فریزر آب به راه میافتد.که در این مواقع قالب یخساز خراب است و دلیل آن هم کنده شدن قسمت انتهایی قالب خواهد بود که وظیفه اش جلوگیری از چرخش کامل انتهای قالب میباشد که باعث پیچش قالب شده و یخ از قالب جدا خواهد شد.

مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو در کرج توسط تعمیرکار

در صورتی که یخچال ساید بای ساید دوو شما دچار هرنوع خرابی باشد تعمیرکاران ما دستگاه شما را در منزل شما و به بهترین شکل تعمیر خواهند کرد. در خیلی از مرکز ها تعمیرکار جهت تعمیراتی همچون شارژ گاز و یا تعمیر کمپرسور یخچال ساید بای ساید دوو را جهت تعمیر به تعمیرگاه حمل میکنند که در حین حمل و نقل آسیب های جدی به دستگاه وارد می گردد ؛ اما در مرکز تعمیر ساید دوو تمام تعمیرات از قبیل شارژ گاز یخچال ساید دوو ، تعمیر فن فریزر ساید دوو ، تعمیر موتور ساید بای ساید دوو ، تعمیر یا تعویض المنت ساید بای ساید دوو ، تعویض یا تعمیر فیلتر آب یخچال ساید دوو ، تعمیر یا تعویض یخساز یخچال ساید دوو ، تعویض یا تعمیر  سنسور یخچال ساید بای ساید دوو ، تعویض یا تعمیر  برد یخچال ساید بای ساید دوو ، تعویض یا تعمیر  شلنگ یخچال ساید بای ساید دوو ، تعویض یا تعمیر یخچال شیربرقی ساید بای ساید دوو و سایر تعمیرات مرتبط با  یخچال ساید بای ساید دوو در منزل مشتری( کرج ) انجام میگردد.

 

 تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو در کرج

 

مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو در کرج

 در صورتی که یخچال ساید بای ساید دوو شما نیاز به تعمیر داشته باشد ، مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو آماده ارائه خدمات و اعزام تعمیر کار در تمام نقاط کرج و البرز میباشد و با در اختیار داشتن ده ها تکنسین ( تعمیرکار) متخصص و فعال در تمام محدوده های کرج آماده ارائه خدمات به شما مشتری عزیز  در محدوده های زیر میباشد :

 

مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو در فردیس کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو در مهرشهر کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو در گوهردشت کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو در ماهدشت کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو در محمد شهر کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو در گلشهر کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو در عظیمیه کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو در باغستان کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو در جهان نما کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو در شاهین ویلا کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو در حصارک کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو در موذن کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو در طالقانی کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو در جهانشهر کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو در زیبادشت کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو در ملارد 

مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو در شهریار

مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو در مارلیک

مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو در اندیشه

مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو در گرم دره

مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو در قلعه حسن خان

مرکز تعمیرات یخچال ساید دوو در سرآسیاب

 

در صورت نیاز به هرگونه تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو میتوانید با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس گرفته و یا ازطریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیر ساید بای ساید خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تعمیرچی

 

گروه خدماتی تعمیرچی با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 500 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 91001680 - 021

آدرس : میدان توحید ستارخان مرکز خدمات تعمیرچی

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام : tamirchi724

 واتساپ :    tamirchi 

 ایمیل :  [email protected]