شما اینجا هستید

3
+3

 برخی از خدمات قابل ارائه برای تعمیر یخچال ساید دوو 

تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید دوو

یخچال ساید دوو دارای یک فیلتر آب جهت تصفیه آب میباشد که هر 6 ماه یکبار باید تعویض گردد. تعویض دیرتر از موعد فیلترآب یخچال ساید بای ساید دوو میتواند باعث بروز بوی بد در آبریز ، عدم یخسازی ، ایجاد رسوب در قالب یخ ، خرابی شیربرقی و پارگی شلنگ های آب متصل به دستگاه گردد.

 

تعویض موتور ساید بای ساید دوو

در ساید بای ساید های دوو از موتورهای پیستونی و موتورهای اینورتر استفاده شده است وهنگام تعویض کمپرسور باید این کار با دقت زیادی انجام گردد. برای تعویض کمپرسور یخچال نیاز به انجام جوشکاری و شارژ گاز مجدد دستگاه میباشد.  در بسیاری از تعمیرگاه های غیرمجاز از کمپرسورهای متفرقه برای تعویض استفاده مینمایند ؛ شما میتوانید با تماس با مرکز تعمیرات ساید بای ساید دوو کمپرسور استانداد دستگاه خود را تهیه کنید.

 جهت اطلاع از هزینه تعویض کمپرسور ساید دوو کلیک کنید

 

تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید دوو

فن کندانسور در یخچال ساید بای ساید دوو در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته و وظیفه خنک کردن کندانسور و موتور یخچال را بر عهده دارد. خراب شدن فن باعث گرم شدن موتور دستگاه و آسیب دیدن کمپرسور میگردد. از نشانه های خرابی فن کندانسور صدای غیر عادی و جیر جیر از پشت دستگاه و همچنین داغ شدن بیش از حد کناره های درب دستگاه میباشد.

 جهت اطلاع از هزینه فن ساید دوو کلیک کنید

 

فن فریزر یخچال ساید بای ساید دوو

یخچال ساید بای ساید دوو دارای یک فن در قسمت بالایی فریزر میباشد که این فن وظیقه انتقال سرما به طبقات بالایی فریزر و همچنین انتقال سرمای فریزر به یخچال از طریق داکت هوا را برعهده دارد. برای هردستگاهی باید فن متناسب با آن دستگاه جایگزین شود و در صورت استفاده از قطعات غیر استاندارد سرمادهی مناسب و عملکرد صحیحی را نباید انتظار داشت. ساید بای ساید دوو علاوه بر فریزر دارای یک فن در قسمت بالای یخچال میباشد که وظیفه آن گردش سرما در طبقات یخچال میباشد. در مرکز تعمیرات ساید دوو موتور فن فابریک متناسب با مدل دستگاه شما برایتان نصب خواهد شد.

 جهت اطلاع از هزینه فن ساید دوو کلیک کنید

 

شارژگاز یخچال ساید بای ساید دوو

گاز یخچال میتواند به واسطه پوسیدگی لوله های داخلی یخچال و یا برخورد یک جسم خارجی به لوله های بیرونی و سوراخ شدن لوله ها نشت پیدا کند. نشت گاز یخچال موجب از دست رفتن سرمای دستگاه و آب شدن تمام مواد غذایی خواهد شد.  جهت شارژ گاز یخچال ساید بای ساید دوو ابتدا نیاز به نشت یابی و رفع ایراد محل نشت گاز میباشد و سپس باید اقدام به شارژ گاز یخچال ساید بای ساید دوو نمود. همچنین ممکن است به دلیل کیپ شدن لوله مویی یخچال گاز نتواند به درستی در سیکل چرخش داشته باشد و اصطلاحا دستگاه دچار کیپی مدار گردد. که در این صورت نیاز به شستشوی سیکل و یا تعویض لوله مویی میباشد.

شارژ گاز یخچال ساید بای ساید دوو یکی از مهمترین و اصلی ترین تعمیرات مربوط به یخچال ساید بای ساید دوو میباشد و باید در انجام این کار از تجهیزات پیشرفته و استاندارد استفاده نموده و این تعمیر را با دقت زیادی انجام داد. زیرا در صورت وجود کوچکترین نشتی و یا کم یا زیاد بودن مقدار گاز شارژ شده دستگاه بازدهی مناسبی نخواهد داشت.

شما میتوانید جهت شارژ گاز یخچال ساید بای ساید دوو با تماس با مرکز تعمیرات ساید دوو این تعمیر مهم را به ما بسپارید و از رفع شدن مشکل یخچالتان به بهترین شکل ممکن اطمینان خاطر داشته باشید.

 جهت اطلاع از هزینه شارژ گاز یخچال ساید دوو کلیک کنید

 

تعمیر یخساز ساید بای ساید دوو

یخساز ساید بای ساید دوو قابلیت تولید حدود 50 قالب یخ در طول شبانه روز را دارا میباشد. ممکن است یخسازی دستگاه به دلیل قطع بودن آب و یا خرابی موتور یا سنسور یخساز و یا خرابی فن فریزر و افت سرما متوقف و یا کند گردد. در مرکز تعمیرات دوو جهت تعمیر یخساز ساید بای ساید دوو از قطعات فابریک برای هرمدل استفاده خواهد شد.

 

تعویض شیر برقی یخچال ساید بای ساید دوو

شیربرقی یخچال ساید بای ساید دوو وظیفه رساندن آب به قسمت یخساز و قسمت آبسرد کن یخچال را برعهده دارد که به صورت الکترونیکی و با فرمان از برد دستگاه عمل میکند. در صورتی که آبریز یا یخساز ساید بای ساید دوو درست عمل نکنند نیاز به تعویض شیربرقی یخچال ساید بای ساید دوو میباشد.

 

تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال ساید دوو

برد الکترونیک یخچال ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستشوی یخچال خراب شود که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی یخچال ساید بای ساید دوو مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد اصلی یخچال ساید بای ساید دوو از محافظ برق استفاده نمایید.

برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید دوو یکی از مهمترین قطعات دستگاه میباشد که وظیفه کنترل تمام قطعات را برعهده دارد ؛ لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در دپارتمان تعمیرات ساید دوو با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیک یخچال ساید بای ساید دوو نموده و در اجرای این تعمیر مهم از قطعات اورجینال و اصلی دوو استفاده خواهند شد.

 

سرویس سالیانه کندانسور یخچال ساید بای ساید دوو

کندانسور یخچال ساید بای ساید دوو در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته است و به دلیل  وجود فن احتمال جذب شدن گرد و غبار بر روی این قطعه وجود دارد. بنابراین کندانسور یخچال ساید دوو نیاز به سرویس مرتب و سالیانه دارد تا باعث افزایش طول عمر دستگاه و صرفه جویی در مصرف برق گردد.

 

باز و بسته کردن درب ساید بای ساید دوو جهت جابه جایی

بهتر است در حین اسباب کشی و جابجایی برای جلوگیری از آسیب دیدن یخچال ساید بای ساید و راحت شدن حمل و نقل ، قبل از جابجایی درب های دستگاه را از قسمت لولا باز نمایید و مجددا در محل جدید درب ها را نصب نمایید.  

امروزه بسیاری از باربری ها این کار را انجام میدهند ولی به دلیل نداشتن تجربه و شناخت کافی از دستگاه در بسیاری از موارد با آسیب های جدی به سیم کشی داخل درب و شلنگ ها و رابط های یخساز و خرابی لولاها بعد از جابجایی و باز و بسته کردن درب ها توسط باربری روبرو هستیم.

شما میتوانید یک روز قبل از جابجایی با تماس با دپارتمان تعمیرات ساید دوو جهت بازکردن درب های ساید بای ساید دوو خود درخواست خود را ثبت نمایید تا متخصصین ما جهت باز کردن و بستن درب های یخچال و نصب مجدد دستگاه ساید بای ساید دوو شما اقدام نمایند.

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول یخچال ساید دوو برخورد کردید جهت تعمیر یخچال ساید دوو با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر ساید دوو شما اقدام گردد.

 

تعمیرات ساید دوو

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تعمیرچی

 

گروه خدماتی تعمیرچی با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 500 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 91001680 - 021

آدرس : میدان توحید ستارخان مرکز خدمات تعمیرچی

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام : tamirrchii@  

 واتساپ :    Alorepair@ 

 ایمیل :  info@alorepair.com