شما اینجا هستید

2
+2

خدمات قابل ارائه برای ماشین لباسشویی دوو

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ماشین لباسشویی دوو

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی دوو ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن ماشین لباسشویی و یا بر اثر ضربه خارجی دچار آسیب گردد ؛ که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی لباسشویی دوو مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد الکترونیکی لباسشویی دوو حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

برد الکترونیکی لباسشویی دوو یکی از مهمترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های ماشین لباسشویی توسط این قطعه انجام میگردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات دوو با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی دوو نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال دوو استفاده خواهند شد.

 

 تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی دوو

 موتور ماشین لباسشویی دوو یکی دیگر از قطعات مهم لباسشویی میباشد که ممکن است دچار خرابی هایی همچون تمام شدن ذغال موتور ماشین لباسشویی دوو ، خراب شدن بلبرینگ موتور ماشین لباسشویی دوو ، خرابی تاکومتر ماشین لباسشویی دوو و سایر خرابی هایی از این قبیل گردد که مرکز تعمیرات دوو این امکان را فراهم آورده که با استفاده از قطعات اورجینال دوو موتور ماشین لباسشویی دوو شما را به بهترین شکل تعمیر و در صورت نیاز اقدام به تعویض موتور ماشین لباسشویی دوو نماید.

 

تعویض بلبرینگ ، کاسه نمد و سه نظام ماشین لباسشویی دوو

در داخل دیگ ماشین لباسشویی دوو دو عدد بلبرینگ ، یک عدد کاسه نمد و یک شفت سه نظام قرار گرفته است که این مجموعه وظیفه چرخاندن درام (محفظه ای که در آن لباس میریزیم) ماشین لباسشویی که به وسیله تسمه به موتور دستگاه متصل  شده را بر عهده دارد.

علت خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی دوو استفاده نادرست و ریختن بار بیش از اندازه داخل ماشین لباسشویی و همچنین سرویس نکردن به موقع دستگاه میباشد.

جهت تعویض بلبرینگ های لباسشویی دوو نیاز به باز کردن تمام اجزای ماشین لباسشویی و اوراق و مونتاژ کامل لباسشویی میباشد.

جهت تشخیص خرابی بلبرینگ ماشین لباسشویی دوو مخزن داخل دستگاه را با دست بچرخانید ، اگر صدای غیرعادی به گوش میرسد احتمالا بلبرینگ های ماشین لباسشویی دوو شما خراب شده است. در صورت خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی دوو بهتر است از دستگاه استفاده نکنید زیرا موجب آسیب دیدن سایر قسمت های دستگاه از جمله شفت سه نظام ، آبکش و دیگ دستگاه خواهد شد.

در صورت خراب شدن بلبرینگ های ماشین لباسشویی دوو ،  مرکز تعمیرات دوو  آماده خدمت رسانی و تعویض بلبرینگ لباسشویی دوو شما با قطعات اورجینال و با کیفیت در سریعترین زمان ممکن و با هزینه مناسب میباشد.

جهت اطلاع از هزینه تعویض بلبرینگ لباسشویی دوو کلیک کنید

 

تعویض شیربرقی ماشین لباسشویی دوو

شیربرقی ماشین لباسشویی دوو وظیفه رساندن آب به جاپودری و داخل دیگ لباسشویی دوو را بر عهده دارد. رسوب آب یکی از عواملی است که موجب خرابی شیربرقی  لباسشویی دوو میگردد.

 

تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی دوو

هیدروستات یا همان سنسور فشار ماشین لباسشویی دوو وظیفه تنظیم سطح آب داخل لباسشویی دوو را برعهده دارد. در صورت خراب شدن هیدروستات لباسشویی دوو دستگاه آب را قطع نمیکند  و داخل مخزن پر از آب میگردد. همچنین ممکن است دستگاه ارور بدهد و کار نکند.

 

تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی دوو

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی دوو وظیفه تخلیه آب درون ماشین لباسشویی دوو را بر عهده دارد. در صورت خراب شدن پمپ تخلیه لباسشویی دوو آب داخل ماشین لباسشویی باقی میماند و لباسشویی ارور داده و ماشین لباسشویی وارد مرحله خشک کن نمیگردد.

 وجود شی خارجی مانند دکمه و سنجاق و ... داخل جیب لباس ها میتواند باعث خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی دوو گردد.

شما میتوانید جهت تعویض یا تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی دوو از تکنسین های حرفه ای مرکز تعمیرات دوو کمک بگیرید.

 

تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی دوو دارای دو کمک فنر در بالا و چند کمک فنر در پایین دیگ میباشد. در صورت خرابی کمک فنرها دستگاه دچار لرزش و صدای غیرطبیعی میشود. برای تعویض کمک فنرهای ماشین لباسشویی دوو نیاز به باز شدن سینی جلوی لباسشویی توسط متخصص و تعویض کمک فنر با قدرت متناسب با لباسشویی دوو شما میباشد. استفاده از کمک فنر متفرقه و با قدرت نامناسب با دستگاه شما ممکن است موجب آسیب دیدن و شکستگی دیگ ماشین لباسشویی دوو گردد. شما میتوانید جهت تعویض کمک فنر متناسب با ماشین لباسشویی دوو از تعمیرکاران مرکز تعمیرات دوو کمک بگیرید.

 

تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی دوو

لاستیک دور درب ماشین لباسشویی دوو انواع مختلفی دارد و در مدل های مختلف با یکدیگر فرق میکنند. گیر کردن آستین یا قسمتی از لباس هنگام بستن درب ماشین لباسشویی دوو میتواند در هنگام چرخش مخزن باعث پارگی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی دوو گردد و در این صورت تنها راه تعمیر تعویض لاستیک دور درب لباسشویی دوو میباشد.

جهت اطلاع از هزینه تعویض لاستیک ماشین لباسشویی دوو کلیک کنید

 

تعویض المنت ماشین لباسشویی دوو

 

المنت ماشین لباسشویی دوو وظیفه گرم نمودن آب در برنامه های مختلف را برعهده دارد. خرابی المنت ماشین لباسشویی دوو میتواند باعث گرم نشدن آب و نمایش ارور بر روی صفحه دیجیتال ماشین لباسشویی دوو گردد.

 

تعویض میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی دوو

میکروسویچ یا همان قفل درب ماشین لباسشویی دوو وظیفه قفل کردن درب در حین کار کردن ماشین لباسشویی دوو را بر عهده دارد تا از باز شدن ناگهانی درب و نشت آب به بیرون در حین کار لباسشویی جلوگیری نماید.

در صورت خراب شدن میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی دوو دستگاه شروع به کار نخواهد کرد. میکروسوییچ درب لباسشویی دوو انواع مختلفی دارد و باید برای هر مدل از ماشین لباسشویی دوو میکروسوییچ درب متناسب با همان مدل نصب گردد. شما میتوانید جهت تعویض میکروسوییچ درب متناسب با ماشین لباسشویی دوو خود از متخصصان مرکز تعمیرات دوو کمک بگیرید.

 

سرویس و جرم گیری ماشین لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی دوو نیاز به جرمگیری و سرویس دوره ای 6 ماهه دارد. چرا که املاح موجود در آب و مواد شوینده و نرم کننده ها و همچنین کثیفی های موجود در لباس ها باعث انباشته شدن جرم داخل دیگ و اتصالات پلاستیکی و اطراف المنت ماشین لباسشویی دوو میگردد. این جرم ها و کثیفی ها به مرور موجب خرابی قطعاتی همچون کاسه نمد و بلبرینگ ، پمپ تخلیه ، المنت و لاستیک دور درب لباسشویی دوو میگردد. جهت جلوگیری از این موارد نیاز به سرویس دوره ای 6 ماهه ماشین لباسشویی دوو میباشد. شما میتوانید جهت سرویس دوره ای ماشین لباسشویی دوو از متخصصان مرکز تعمیرات دوو کمک بگیرید.

 

هرگاه با یکی از مشکلات معمول لباسشویی دوو برخورد کردید جهت تعمیر لباسشویی دوو با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر ماشین لباسشویی دوو شما اقدام گردد.

تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشکلات و خرابی های ماشین لباسشویی دوو

  • ID

ماشین لباسشویی دوو یکی از دستگاه‌های حیاتی در خانه است که به طور گسترده برای شستشوی لباس‌ها استفاده می‌شود. با وجود تکنولوژی پیشرفته و عملکرد بهینه ...

ماشین لباسشویی یکی از وسایل خانگی مهم است که روزانه در حیات ما مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما همانطور که هر وسیله‌ی برقی دیگری دارای خرابی‌ها و ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در کرج

دپارتمان تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در کرج

 در صورتی که ماشین لباسشویی دوو شما دچار هر گونه خرابی شده است ، دپارتمان تعمیرات دوو آماده ارائه خدمات ...

Load More

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

  • ID
هزینه تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی دوو

هزینه تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی دوو

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی وظیفه تخلیه آب در پایان هر مرحله از شستشو را برعهده دارد. گیر کردن اشیاء خارجی مثل ...

هزینه تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی دوو

هزینه تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی دوو 

معمولا  گیر کردن آستین یا قسمتی از لباس حین بستن درب ماشین لباسشویی دوو باعث میشود در هنگام چرخش درام ...

بلرینگ ماشین لباسشویی

هزینه تعویض بلبرینگ و کاسه نمد ماشین لباسشویی دوو

در داخل دیگ ماشین لباسشویی دوو دو عدد بلبرینگ ، یک عدد کاسه نمد و یک شفت سه نظام قرار گرفته ...

Load More

تعمیرچی

 

گروه خدماتی تعمیرچی با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 500 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 91001680 - 021

آدرس : میدان توحید ستارخان مرکز خدمات تعمیرچی

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام : tamirchi724

 واتساپ :    tamirchi 

 ایمیل :  [email protected]